«Каноніри» захоплюють збірну 23 туру!
2018-03-20

Майданевич, Зозуля та Агірре потрапляють в символічну збірну, останній також стає героєм 23 туру, а Сергія Літовченко визнано кращим тренером.

Sportarena зазначає:

Правий захисник Олексій Майданевич:

Дуже непростий матч для Майданевича - доводилося справлятися з подвійним тиском Трояновського і П. Іванова, що не завжди вдавалося. Не кращим чином зіграв, коли треба було витримувати лінію в епізоді з голом полтавців. Не втримав Дегтярьова і в моменті, коли той потрапив у штангу. Але дуже добре реабілітувався в подальшому. Не допускаючи більше вольностей на своїй половині поля, йшов вперед, тримав суперників в напрузі і вивів господарів вперед. Саме його сміливий рейд до воріт між двох суперників з потужним ударом розірвав оборону гостей.

Центральний захисник – Дмитро Зозуля:

Дуже неоднозначний матч як для всієї команди-лідера в цілому, так і особисто для лідера її оборони. З одного боку, Зозуля програв кілька позиційних і силових єдиноборств майстровитим форвардам гостей і не дуже зібрано зіграв, коли Дегтярьов відкривав рахунок. З іншого - Зозуля краще багатьох плеймейкерів допомагав Арсеналу своїми довгими передачами. А вже його гольовий пас через себе на Батальського - і зовсім безцінний.

Центральний нападник та герой 23-го туру – Дієго Агірре:

Вийшов на поле коли рахунок був 1: 1 і зумів переломити хід гри, вдало замінивши добротно відігравшого Батальського і перехопив у нього результативну естафету. Спершу чудово переклав м'яч з лівого флангу на правий, виступивши асистентом для Майданевича, а потім заробив штрафний, після подачі якого випередив воротаря і поставив крапку в центральному матчі туру. Раніше аргентинець у Арсенала більше виходив на заміну і ніяк не міг себе проявити. Але його перші гол і асист надовго запам'ятаються фанам «канонірів».

Тренер туру – Сергій Літовченко:

У матчі двох головних фаворитів саме його команда зуміла проявити вольові якості і перемогти всупереч важкому полю, першого пропущеного м'яча і, в цілому, правильній тактиці суперників. Арсенал виграв центр поля, вдало використовував лонгболли і вміння атакуючих гравців під них підлаштуватися. А головний тренер провів своєчасні заміни, які багато в чому визначили долю матчу з ФК Полтава.

За матеріалами SPORTARENA.

Прес-служба ФК «Арсенал».