Дієго Агірре – герой 23 туру! Інтерв’ю
2018-03-21

Sport Arena та ПФЛ України визнала форварда київського Арсеналу Дієго Аґірре Героєм 23-го туру Першої ліги сезону 2017/2018.

25-річний форвард розповів про свій переїзд в Україну, свою адаптацію в новій команді та поділився своїми амбітними планами

– Я не вважаю себе героєм матчу, — почав бесіду форвард. Перемога — заслуга кожного гравця. Завдяки колективним діям вдалося здобути позитивний результат. Ми грали один за одного, кожен виконував свою задачу. Це і стало запорукою нашого спільного і мого локального успіху.

 

– Як оціните збори команди в Туреччині?            

– Дуже вдячний, що випала можливість провести збори саме в Туреччині. Завдяки цьому вдалося тісніше познайомитися з колективом, побачити своїх партнерів в дії. Звичайно, на початку виникали проблеми з адаптацією, але зараз вже все добре. Почуваюся впевнено, готовий допомагати команді перемагати.

– Передача на Майданевича – експромт чи настанова тренера?

– Я б не говорив, що комбінація награна. Вчинив так, як було необхідно саме в тій конкретній ситуації. Побачив партнера і віддав йому довгу передачу. Наш захисник все виконав майстерно і в підсумку ми вийшли в перед під кінець матчу.

– Коли забили третій м’яч не було сумнівів, що переможете?

– Після третього забитого м’яча був упевнений, що команда зможе довести гру до логічного завершення.

– Після такої вдалої гри претендуватимете на вихід в стартовому складі на наступну гру?

– Моя мета – постійно працювати і вдосконалюватися, щоб своєю грою допомагати команді. Головна ціль – максимально проявити всі свої найкращі якості.

– Чого чекаєте від наступного матчу з Рухом? Знаєте, що команда досить серйозно укомплектована?

Тижневий цикл присвятимо підготовці до цього матчу. Враховуватимемо всі настанови тренера, ретельно вивчатимемо гру суперника. Не вважаю, що Рух слабкий суперник, навпаки це дуже сильний колектив, який ставить перед собою лише найвищі завдання. Віддамо всі свої сили задля перемоги.

– Сучасна атака вимагає від форварда універсалізму та роботи по всій ширині фронту. А на якій позиції вам найбільш комфортно грати?

– Найбільш комфортно себе почуваю на позиції центрального нападника.

– У яких командах побували на переглядах до Арсеналу?

– Розпочав свої виступи на професійному рівні в аргентинському клубі Нуева Чикаго, а вже перед трансфером в Арсенал грав за Депортес Вальвідія в Чилі. Всі клуби виступали в дивізіоні Сеґунда В.

– Хто вас запросив в Україну?

– Після виступів у чемпіонаті Чилі мені зробили пропозицію, від якої неможливо було відмовитися. Україна – європейська країна, тому було цікаво спробувати свої сили в місцевому чемпіонаті. Хочеться разом з командою досягти поставлених цілей. Перед підписанням контракту з Арсеналом протягом місяця тренувався разом з командою.

– З ким із українських аргентинців були знайомі? З ким з партнерів по команді найбільше спілкуєтеся?

– Через соціальні мережі спілкуюся з Факундо Ферейрою та Ґуставо Бланко-Лещуком, але особисто не знайомий з ними. Приємно, коли можна поспілкуватися на своїй рідній мові.

– Чи повністю адаптувалися до команди та до вимог тренерського штабу?

– Почуваю себе досить комфортно в команді. Нарешті зміг вийти на свій звичний рівень гри, який демонстрував ще в Аргентині. Хочеться постійно розвиватися та вдосконалюватися. Вважаю себе повноцінним членом ФК Арсенал-Київ.

– Чого навчилися в партнера за амплуа Олександра Батальського?

– Захоплююся грою Батальського. Він справжній професіонал, намагаюся перейняти все найкраще від цього висококласного гравця. Необхідно відзначити, що ми досить схожі за манерою гри. Бажаю в майбутньому досягти такого рівня як в Олександра і навіть перевершити його.

– Наставник Сергій Литовченко багато вам дав?

– Дуже вдячний головному тренеру за цінні поради та всіляку допомогу. Сподіваюся, що виправдаю очікування тренера.

– Команда зустрічалася з новим президентом клубу – Івіцею Пірічем? Які у вас враження від спілкування з хорватським новим керівником?

– Лише позитивні враження від цієї зустрічі. Вважаю, що в президента досить цікавий проект, який він намагатиметься втілити в життя. Переконаний, що Івіца Піріч зможе вивести команду на новий рівень. Вважаю, що в майбутньому Арсенал всіх здивує.

– Наскільки важливо, що президент раніше виступав за ФК Арсенал?

– Я знав, що Івіца Піріч раніше грав за Арсенал. Вважаю, що дуже важливо, коли в президента душа болить за команду. В Івіци Піріча «арсенальське» серце.

– У скільки років почали займатися футболом?

– У шість років вперше прийшов на секцію футболу. У мене було два тренери, про яких згадую з особливою теплотою. Саме вони дали мені ази футболу, До речі, у дитинстві грав на позиції центрального захисника…

– Ви активний – користувач соціальних мереж?

– Я зареєстрований в багатьох соціальних мережах. Досить багато часу перебуваю в інтернеті.

– Настільки часто спілкуєтеся з сім’єю?

– Кожен день спілкуюся зі своїми рідними, які проживають в Буенос–Айресі. В мене є два рідні брати та сестра. Підтримуємо зв’язок через всі можливі соціальні мережі.

– З ким із великих аргентинських форвардів себе порівнюєте?

– Мій кумир – видатний аргентинський футболіст Хуан Рікельме, який вже, на жаль, завершив свою кар’єру.

Досягнення Дієґо в 23-му турі Першої ліги та сезоні 2017/18 в цілому:
— вирішив долю центрального матчу туру
— відкрив рахунок голам за Арсенал
— переламав хід поєдинку

Матчів у чемпіонаті: 6
Голів у чемпіонаті: 1
Асистів у чемпіонаті: 1

Бліц

  • Народився в столиці Аргентини – місті Буенос-Айрес.
  • Перші свої кроки в футболі робив в академії клуба Нуева Чикаго.
  • Віддаю перевагу своїм національним стравам. Але також мені дуже подобається борщ та пельмені, якими мене частують у Києві друзі.
  • Захоплювався грою Хуана Романа Рікельме.

За матеріалами SPORTARENA.

Прес-служба ФК «Арсенал».