ОЛЕКСІЙ МАЙДАНЕВИЧ: «ФУТБОЛІСТИ «АРСЕНАЛУ» ВИХОДЯТЬ НА ФУТБОЛЬНЕ ПОЛЕ З ОДНІЄЮ МЕТОЮ – ПЕРЕМОГТИ!»
2017-09-24

Напередодні матчу 13-го туру Першої ліги сезону 2017/2018 рр. Чемпіонату України між командами ФК «Арсенал» - ФК «Колос» с. Ковалівка, на питання клубної прес-служби відповів захисник «канонірів» Олексій Майданевич.

- Вітаю тебе та команду з важкою виїзною кубковою перемогою над ФК «Інгулець» (смт. Петрове). Ти не грав, з чим це було пов’язано?

- Дуже дякую. Головний тренер Сергій Вікторович Літовченко дав трохи відпочити, плюс ще в мене спина боліла, тож поберегли на гру з ФК «Колос» с. Ковалівка.

- Як команда готується та налаштовується на матч з ФК «Колос» (с. Ковалівка)?

- Буде важка гра, але всі налаштовані дуже серйозно. У грі буде багато боротьби, але ми докладемо всіх зусиль, щоби виграти.

- Ми зараз займаємо перше місце та й завдання в нас вихід у Прем’єр-Лігу. Більшість з футболістів нашої команди не грали там, як хлопці справляються з хвилюванням?

- Не завжди випадає такий шанс вийти до Прем’єр-Ліги. Це великий стимул. Кожний хоче там зіграти з найкращими командами України. Всі дуже серйозно готуються до кожного матчу та суперника, та виходять на футбольне поле тільки з однією метою – перемогти й потрапити до когорти найсильніших.

- Олексію, хто за тебе особисто вболіваліває на стадіоні «Арсенал Арена»?

- Батьки та друзі. Вони обов’язково приходять та підтримують на стадіоні ФК «Арсенал»!

Що би ти побажав нашим вболівальникам?

- Щоб підтримували нас та щоб їх ставало все більше на трибунах, а ми будемо дарувати їм гарну гру та перемоги!

Прес-служба ФК «Арсенал».