Бойова нічия. «Десна» - «Арсенал» - 3:3
2018-04-07

Центральний матч 26 туру – «Десна» - «Арсенал» завершився бойовою нічиєю – 3:3.

Матч у Чернігові видався досить напруженим та видовищним, адже обидві команди грали тільки на перемогу. Місія «канонірів» - реабілітуватися після двох невдалих матчів, а «Десна» відчувши «смак перемог» не хотіла зупинятися на досягнутому.

Підопічні Сергія Літовченка розпочали гру досить спокійно та обережно. Суперник навпаки, намагався нав’язати швидку гру. Загалом, перший тайм для «канонірів» видався невдалим. Неприємний момент стався на 14 хвилині матчу, наш капітан, Артем Старгородський змушений був покинути поле через травму, його замінив Максим Фещук.  На 34 хвилині господарі змогли відкрити рахунок – Денис Фаворов  після навісу з кутового головою відправив м’яч  у ворота. Через хвилину «сіверянам» вдалося зміцнити перевагу – Єгор Картушов пробив з лінії штрафного майданчика і подвоїв рахунок.  «Каноніри» відповіли неточними ударами Агірре та Єрмаченка.  2:0-після першого  тайму.

Другий тайм «каноніри» розпочали  першим номером. Тренерський штаб в перерві попрацював на славу. Жага до перемоги принесла свої плоди, на 55 хвилині Єрмаченко з 35 метрів потужним та майстерним ударом відправив м’яч у ворота господарів – 2:1. Після забитого гола «каноніри» активізувалися ще більше. На 82 хвилині Трубочкін видовищним ударом із 45 метрів відправив м’яч в сітку воріт господарів поля – 2:2, а вже через 3 хвилини Фещук після пасу Кучерова вивів «канонірів» вперед – 2:3! Господарі поля намагалися врятувати матч. На передостанній хвилині гри, після навісу м’яча у штрафну «Арсенала», Семенюк Сергій після поштовху Банасевича Максима виконав автогол. Суддя не побачив порушення правил.

3:3 – бойова нічия. Матч завершено.

Чемпіонат України. Перша ліга. 26 тур.

ФК «Десна»  – ФК «Арсенал» - 3:3

Голи: Фаворов Д, 35, Картушов, 37, Єрмаченко, 55, Трубочкін, 82, Фещук, 85, Семенюк, 90 (автогол)

ФК «Десна»: Махновський, Фаворов Д. (Безбородько, 83), Гадрані, Єрмаков, Слінкін (Мельник, 90), Огіря, Фаворов А., Арвеладзе (Банасевич, 90), Чумак (Мостовий, 69), Картушов, Філіппов.

Запасні: Литовка, Волков, Коберідзе.

Головний тренер: Олександр Рябоконь.

ФК «Арсенал»: Іванов, Гринь (Бушман, 46), Кучеров, Деркач, Трубочкін, Насімі (Семенюк, 69), Домбровський, Аггіре (Батальский, 56), Старгородський (Фещук, 13) , Єрмаченко (Родіч, 81), Зозуля.

Запасні: Сітало, Даценко.

Головний тренер: Сергій Литовченко.

Попередження: Кучеров, 25, Аггіре, 32, Трубочкін, 41, Бушман, 57, Насімі, 69, Іванов, 71

Вилучення: Литовченко (головний тренер), 58, Фещук, 86