Дискусії після мачту з «Десною» продовжуються
2018-04-10

Програма «ПроФутбол» повідомила, що головний арбітр матчу 26 туру Чеміонату України серед команд першої ліги «Десна» - «Арсенал» - Володимир Міланич міг отримати гроші за суддівство против столичних «канонірів».

В перебіг матчу було отримано 8 карток, одна з них червона. Цікаво, що всі порушення були зафіксовані виключно гравцями «Арсеналу».

Максим Фещук прокоментував свою червону картку:

- На моє питання «за що вилучення?» від арбітра я отримав відповідь: «За жест». Потім в протоколі записали «неспортивна поведінка». Я так і не зрозумів, як своїм святкуванням голу я міг когось задіти чи принизити. Я переглядав декілька раз, і не замітив нічого поганого. Не бачу сенсу вибачатися перед глядачами, нічого поганого я нікому не зробив. Це просто було святкування голу, так емоційне, тому що програючи 2:0, забити третій гол на 86 хвилині це складно. Для нас ця гра була як фінал. Тому що «Десна» хоче вийти в Прем’єр лігу, і наскільки я знаю, ще й з першого місця, то для нас ця гра була принципова. І граючи на їхньому полі результативно, можна здобути різні емоції. З мого боку ніяких жестів не було.

Також, в інтернеті з’явилися чутки, що директор клубу – Олександр Москаленко вибіг на поле, погрожував арбітру та вдарив гравця «Десни».

Олександр дав свою оцінку арбітру та наклепу за погрози до гравця «Десни»:

- Арбітр цілеспрямовано йшов до програшу «Арсеналу». Побачивши рахунок 2:3 прийшлося тільки видаляти. Просто так це не робиться. В одну сторону фіксувати порушення правил, в іншу ні. Мені здається, це зрозуміло для всіх. Після матчу, я вийшов на поле і хотів запитати арбітра, для чого себе так поводити. Гравець «Десни» почав мені розповідати де моє місце. Я відповів, що сам можу розібратися.

Вашій увазі пропонується сюжет програми «ПроФутбол» про ситуацію після матчу «Десна» - «Арсенал».

Прес-служба «Арсенал».