Олександр Москалено: - Не дозволю ставити повагу до «Арсеналу» під сумнів
2018-04-11

Директор київського «Арсеналу» - Олександр Москаленко в своєму інтерв’ю для UA Футбол дав коментар скандального матчу «Десна» - «Арсенал».

- Так, я дійсно після гри вийшов на поле, але з цією метою, щоб поговорити з арбітрарем. У мене було до нього питання по поводу видалення Фещука і третій забитого м'яча в наші ворота.

- Однак, як стверджують багато джерел, Ви, крім цього, погрожували одному з футболістів «Десни» фізичною розправою.

- А ще деякі «джерела» стверджують, що я дивився цей поєдинок з тренерською з тренерської лави. Але під час гри я був на трибунах стадіону. А на поле вийшов, повторюсь, тільки для того, щоб поговорити з суддею. Питань до футболістів «Десни» у мене не було і не могло бути. Однак, коли я йшов до арбітра, один з гравців чернігівської команди почав мені в нецензурній формі розповідати, що мені можна робити і хто я такий. Я відповів, що це моя справа, до тебе в мене претензій немає. Все інше – повна нісенітниця.

- Про якого футболіста йде мова?

- Про Вадима Мельника.

- Ви самі - колишній футбольний арбітр, мабуть, знаєте, що вихід на поле любого, хто не є футболістом, вже серйозний помилка.

- Так, я знаю, що мене покарають, але терпіть те, що робив арбітр, не було можливості. Я не хочу оправдатись. Я заслуговую покарання, і я його відбуду. Не хочу цю тему розсмоктувати довго. Скажу тільки, що наш клуб давно заслужив собі свою повагу. І я не дозволяю спірним особистостям ставити цю справу під сумнів.

- Правда чи що ви були проти, щоб Міланич обслуговував поєдинок «Арсеналу» проти «Десни»?

- Правда. Більше того, я говорив на цю тему з головою Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі. Справа в тому, що Міланич судив гру «Арсеналу» і «Десни» в першому колі, і тоді не обійшлося без помилок з боку цього рефері. Мені здається, що один і той самий арбітр обслуговувати матчі тих самих команд в обох колах. Тим більше, коли до його роботи є зауваження.

- І що ж відповів Лучано Лучі?

- Він сказав, що Міланіч - кваліфікований рефері, що він працював на плей-офф прем'єр-ліги і отримав хороші оцінки. У мене не було підстав не вірити голові Комітету арбітрів. Але в реальності арбітраж Міланича конкретно в грі «Десна» - «Арсенал» не відповідав оцінці, яку давав цьому арбітру Лучі. Я так вважаю. Розумію, що Лучі повинні захищати суддів, і це правильно, однак, в той час він повинен бути об'єктивним, і не потрібно з нас робити дурників і говорити на чорне - біле.

- Деякі ЗМІ стверджують, що Міланич, напевно, був підкуплений «Десною» перед грою з «Арсеналом». Оголошується навіть конкретна сума - 300 тисяч гривень.

- Це ЗМІ говорять, я такого не говорив. А що там було насправді, то нехай розбираються ті, кому поведено по статусу.

- А як про те, що перед грою в Чернігові на футболістів «Арсеналу» виходили представники «Десни» з конкретними пропозиціями.

- Всі необхідні документи за цим приводом наш клуб вже передав в Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ. Зараз я не хочу обганяти події і розповсюджувати. Через кілька днів можу докладніше поговорити за цим приводом.

Прес-служба ФК «Арсенал».