«Арсенал» обіграв «Балкани» вдома!
2018-04-14

Столичні «каноніри» в рамках 27 туру Чемпіонату ПФЛ вдома приймали ФК «Балкани». Зустріч закінчилася перемогою «Арсенал» - 1:0.

М’яч у ворота гостей потрапив двічі. На 54 хвилині матчу Майданевич дав навіс у штрафну суперника, першим був Батальский, який виконав простріл відправив м’яч у сітку воріт. Арбітр зафіксував поза грою. А автором забитого голу став Олександр Єрмаченко, який отримавши м’яч на 74 хвилині майстерним навісом перекинув його через голкіпера Паламарчука та вивів команду вперед!

Нагадаємо, що «каноніри» вперше у 2018 році зіграли на стадіоні у Щасливому.

Чемпіонат України. Перша ліга. 27 тур. «Арсенал» - «Балкани» - 1:0.