«Арсенал» розійшовся миром з «Колосом»
2018-04-28

Сьогодні у с. Ковалівка, на стадіоні «Колос» відбувся матч 30 туру Чемпіонату Першої ліги «Колос» - «Арсенал». Матч закінчився нічиєю – 1:1.

Матч розпочався на зустрічних курсах. Вже з 10 хвилини «каноніри» перехопили ініціативу, Єрмаченко та Родіч активно розпочали атаки на ворота суперників. Ближче до середини першого тайму, господарі активізувалися і Ільїн з Соломкою створили небезпечний момент, але м’яч пролетів повз ворота. На 30 хвилині Бушман виконав небезпечний штрафний удар, тільки м’яч пролетів трішки вище лівого кута. Варто виділити гру голкіпера «канонірів» Сергія Сітало, який неодноразово власноруч рятував власні ворота. Але на 38 хвилині, Сергій, відбивши два м’ячі за лічені секунди, не зміг справитися втретє – 1:0.

Після перерви обидва суперники активізувалися ще більше, розпочалася запекла боротьба. Бажання виправити ситуацію принесло свої плоди вже на 61 хвилині. Майданевич навісив у штрафну суперника, першим на м’ячі опинився Батальский, який зумів обіграти голкіпера господарів та зрівняти рахунок – 1:1!