Впевнена перемога «Арсеналу»!
2018-05-07

Сьогодні, сьомого травня, «каноніри» вдома приймали ФК «Нафтовик». «Арсенал» впевнено перемагає в 32 турі – 2:1.

«Каноніри» розпочали матч активно, відразу перехопили ініціативу, пресингуючи суперника. Вже на 10 хвилині матчу «Арсенал» вийшов вперед – Єрмаченко виконав навіс у штрафну суперника, першим на м‘ячі опинився Родіч, який головою відправив його у сітку воріт – 1:0!

Після забитого, «каноніри» не здали позиції. Варто відзначити гру Єрмаченка, який неодноразово примусив понервувати захист суперника. Ближче до кінця першого тайму «Нафтовик» активізувався, але створити загрозу біля воріт господаря не вдалося.

На початку другого тайму «каноніри» закріпили свою перевагу. Єрмаченко обігравши трьох гравців виконав удар, Кліщук парирував м’яч, а Старгородський зігравши на добиванні відправив його у сітку воріт – 2:0!

Через три хвилини Старгородський вийшов один на один з голкіпером суперника, але останній зумів зупинити атаку. За декілька хвилин суперники змогли відповісти атакою Власюка, але Сітало відбив м’яч.  Під кінець зустрічі гості активізувалися, та створювали небезпеку у наших воріт. На 90+1 хвилині Цюцюра зумів скоротити відстань в рахунку – 2:1 з одинадцятиметрового удару.