Сергій Семенюк: «ФК «Арсенал» прагне тільки до перемог!»
2017-10-02

Захисник «канонірів» Сергій Семенюк відповів на питання клубної прес-служби.

- Ти родом з маленького міста Ізяслав, що на Хмельниччині. Як ти потрапив у великий футбол? Це цікаво б було знати нашим юним вболівальникам.

- Ходив, як і всі дітки в звичайну дитячу школу футболу. Почав займатися з семи років. В 12 років тренер підійшов до мене та запропонував поїхати на перегляд до академії ФК «Шахтар» м. Донецьк. Я пройшов там три збори і мене взяли.

- Батьки без питань відпустили?

- Мама була проти, а Папа сказав : «Якщо хочеш – їдь!»

- Ти пограв і за Ю-21 ФК «Шахтар», ФК «Енергетик» м. Бурштин, але в твоїй біографії були й зарубіжні команди, зокрема, це й білоруський ФК «Динамо-Брест» та литовський «Шяуляй». Як тобі білоруський та литовський чемпіонати?

- Так, пограв, в білоруській Вищій Лізі провів чотири роки, а в Литві відіграв три місяці. Цікаві чемпіонати. Для мене було відрадно, що потрапив до Вищої Ліги Білорусі в двадцять один рік.

- За яке б місце боровся ФК «Арсенал» у Білорусії та Литві?

- Навіть не варто порівнювати, але на мою думку «каноніри» були б у першій п’ятірці.

- Як команда готується та налаштовується на матч з ФК «Нафтовик»?

- Готуємося у звичайному режимі. Ми на кожного суперника налаштовуємося серйозно, незважаючи на те, яке він місце займає в турнірній таблиці. ФК «Арсенал» прагне тільки до перемоги! І жоден футболіст нашої команди не хоче залишити першу сходинку в турнірній таблиці!

- Сергію, хто за тебе особисто вболіваліває на стадіоні «Арсенал Арена»?

- Мій рідний брат. Він мешкає в Києві та за можливістю відвідує усі наші домашні ігри.

Що би ти побажав нашим вболівальникам?

- Хочу побажати гарного настрою на наших іграх. Приходьте підтимувати нас, а ми зі свого боку будемо прикладати всі зусилля  щоб тільки тішити вболівальників.

Прес-служба ФК «Арсенал».