«Арсенал» - історичні аркуші календаря
2018-07-11

Cім років тому футболісти нашого клубу провели найрезультативніший поєдинок у першому турі чемпіонатів України.

11 липня 2011 року до «канонірів» на стадіон «Динамо» за присутності 4,200 глядачів завітав «Дніпро» на чолі з відомим іспанським фахівцем Хуанде Рамосом, який мав під своєю орудою поміж інших таких зіркових виконавців як Руслан Ротань, Євген Коноплянка та бразилець Джуліано.

«Каноніри» тим не менш не знітилися, а навпаки приголомшили гостей вже в дебюті після дублю у виконанні румуна Мазілу. Дніпряни однак зуміли у другому таймі відповісти взяттям воріт Євгена Боровика завдячуючи Матеусу (з пенальті) та Антонова.  Автогол на 63-й хвилині знову вивів хлопців Леоніда Кучука вперед та втримати перемогу «Арсенал» все ж не зміг. На 89-й хвилині гостей від поразки врятував Антонов – 3:3.

Наводимо склад нашої команди:

Боровик, Шоаве, Симоненко, Хомин, Польовий, Грицай, Богданов (Аржанов, 87), Миколюнас (Кобахідзе, 87), Старгородський, Мазілу, Шацьких (Ковпак, 71).

Також привітаємо з днем народження вихованця львівського футболу Костянтина Деревльова який я якості нападника провів 3 гри за «Арсенал» у чемпіонаті України 2003/04.