«Арсенал» - історичні аркуші календаря
2018-07-12

12 липня в своєму історичному реєстрі київський «Арсенал» має у вищому дивізіоні вітчизняного футболу три зустрічі.

У 2002-му році 10,000 глядачів на стадіоні «Динамо» побачили перемогу господарів над «канонірами» - 3:1. Всі голи були забиті у заключні 20 хвилин. За «біло-синіх» влучили у ціль Федоров (70), Гусин, 73) та Чернат (90+3). У складі нашої команди відзначився Сергій Коновалов (87).

Через рік «Арсенал» у Кіровограді за присутності 7,500 вболівальників поступився з рахунком 0:1 місцевій «Зірці», в складі якої переможний гол записав на свій рахунок на першій хвилині другого тайму Євменьєв.

У 2005-му році 6,000 шанувальників футболу в Одесі після голу Косиріна (45+1) стали свідками того, як «червоно-сині» зуміли врятуватись від поразки у грі з «Чорноморцем» завдяки влучному пострілу за 11 хвилин до кінця основного часу польського захисника Северина Ганчаржика – 1:1.