Джемаль Кизилатеш: «Будемо намагатися використати всі слабкі сторони ПФК «Суми»»
2017-10-11

Напередодні матчу 16-го туру Першої ліги сезону 2017/2018 рр. Чемпіонату України між командами ФК «Арсенал» - ПФК «Суми», на питання клубної прес-служби відповів півзахисник «канонірів» Джемаль Кизилатеш.

 

- Джемалю, в останній грі, на виїзді в м. Охтирка з ФК «Нафтовик-Укрнафта» була зафіксована нічия 0:0. Чому? Розкажи про перепетії гри.

- Команда засмучена, що не здобула три очки. Ми хотіли збільшити відрив у турнірній таблиці від наших суперників. Нажаль, не вийшло. Причин багато, в тому числі і суперник гарно зіграв, продемонстрував свої найкращі якості. Нам варто зробити висновки, рухатися далі та обов’язково вигравати у найближчому домашньому матчі ПФК «Суми».

- Як команда готується на матч з ПФК «Суми»?

- Готуємося у звичайному режимі. Передивляємося, як останню свою гру, так і суперника – ПФК «Суми». Робимо висновки. Дивимося на слабкі на сильні сторони команди. Наш головний тренер Сергій Вікторович Літовченко зверне увагу на наші помилки з ФК «Нафтовик-Укрнафта», щоб намагатися в подальшому їх не повторювати та використати слабкі сторони ПФК «Суми» в грі.

- За яку національну збірну мрієш грати Україна чи Туреччина?

- Куди покличуть там й буду грати! (сміється) Я про це питання навіть не думав, але спершу треба заграти на високому рівні!

- Джемалю, хто за тебе особисто вболіває ?

- Моя бабуся. Шкода, що вона мешкає в іншому місті, але після гри я обов’язково їй телефоную.

Що би ти побажав нашим вболівальникам?

- Щоб приходили на стадіон «Арсенал Арена», брали з собою теплу ковдру та гарячий чай, та підтримували нас, тому що ми граємо для них! Їх підтримка нам дуже потрібна і ми будемо намагатися їх радувати!

Прес-служба ФК «Арсенал».