«Арсенал» - «Суми» - як це було!
2017-10-12

До матчу з «Сумами», підопічні Сергія Літовченка готувалися серйозно, адже потрібно було реабілітуватися, після гри з «Нафтовиком» - 0:0. Вперше ми побачили Есеолу в стартовому складі та відбувся дебют аргентинця Дієго Агірре.

Перший тайм. Занадто швидкий гол:

Початок матчу розпочався з успішної атаки «канонірів». Есеола  отримавши м’яч від Семчука, віддав точний пас на лівий фланг, де Семенюк прицільним та потужним ударом відправив його у сітку воріт – 1:0!

Далі по грі відчувалося домінування столичного «Арсеналу». На 27 хвилині матчу Майданевич навісив до штрафної суперника де Батальський, вже «традиційно» головою, відправив м’яч у ворота Штанька – 2:0!

До кінця тайму у господарів було декілька цікавих моментів, але за волею долі реалізувати їх не вийшло.

Другий тайм. Гості прагнуть реабілітуватися:

Другий тайм для «канонірів» виявився не таким легким як перший. «Суми» зібралися і почали грати в атакуючий футбол, вже на 53 хвилині відзначився Бушман – 2:1!

Після пропущеного столичний «Арсенал» всі свої сили відправив на підсилення захисту, моментами контр-атакуючи суперника. Хочеться відзначити голкіпера Дмитра Іванова, який не раз врятував свої ворота.

Ну і як не відмітити майстерний удар капітана «канонірів» Артема Старгородського, який з метрів 24 потужним та точним ударом відправив м’яч у ворота, остаточно закріпивши перемогу «Арсеналу» - 3:1!