Чемпіонат U-19. 1-й тур. «Волинь» - «Арсенал-Київ»: прев’ю
2018-08-08

9 серпня молоді «каноніри» з U-19 проведуть в чемпіонаті країни своєї вікової категорії стартовий поєдинок. Нашу команду прийме на своєму полі луцька «Волинь».

«Арсенал-Київ»

У минулому сезоні наші хлопці набрали 19 очок і посіли в підсумку 12-те місце (серед 14-ти учасників). 4 матчі вони виграли, 7 звели внічию та в 13 поступились. Різниця забитих і пропущених мячів – 35 – 61.

Готуючись до нового сезону «каноніри» з U-19 провели кілька контрольних зустрічей. Крім того багато з них були залучені на статі цього сезону до офіційних матчів у складі «Арсеналу» U-21, зокрема гравці 2000-го року народження: Богдан Колесник, Олександр Мельник, Дмитро Мазур, Андрій Петкус, Іван Петренко, Дмитро Шевченко, Дмитро Пашко, Денис Громок та Олександр Вашуленко. 

«Волинь»

В сезоні 2017/18 луцька «Волинь» U-19 за підсумками регулярного чемпіонату в Першій лізі пробилась до фінального етапу в якому фінішувала четвертою. Старшим тренером команди є 42-річний Альберт Шахов, якому допомагає Володимир Гапон.

У пошуках молодих талантів клуб розвиває співробітництво в BRW-VIK (Володимир-Волинський) та «Скалою» (Стрий), а на матчах U-19 нерідко можна побачити волинського футбольного гуру Віталія Кварцяного.  

«Волинь» має за мету повернутись в УПЛ, тож зрозуміло, що і питання належних резервів у клуба в пріоритеті.

На цю гру було призначено:

Головний арбітр: Софія Причина (Львівська обл)

Асистент 1: Олексій Миронов (Полтава)

Асистент 2: Євген Корсун (Полтава)

4-й суддя: Вадим Подригуля (Луцьк)

Спостерігач арбітражу: Валерій Криницький (Рівне).

Матч відбудеться 9 серпня на стадіоні «Підшипник» у Луцьку. Початок гри о 12:00.

Медіа центр ФК «Арсенал-Київ»

* дякуємо клубу «Волинь» за надану інформацію по команді U-19