Чемпіонат U-19. 1-й тур. «Волинь» - «Арсенал-Київ» - 2:3
2018-08-09

В стартовому матчі сезону серед команд U-19 молодь «канонірів» завітала до Луцька, де у двох протилежних за змістом таймах, все ж домоглася перемоги над «Волинню» - 3:2.

Перший тайм пройшов за повної переваги нашої команди. Гості сміливо і рішуче йшли вперед на загострення й створили багато гольових ситуацій, використавши з них три. Вже на 9-й хвилині Денис Громок обвідним ударом з лінії штрафного майданчика пробив точнісінько у дальній кут воріт Дмитра Харченко. Потім Владислав Семотюк з декількох метрів у стрибку замкнув простріл з лівого флангу, а втретє заставив господарів почати з центру поля високий захисник «канонірів» Олександр Мельник, який забив головою після подачі з кутового.

Картина гри різко змінилась у другій половині зустрічі. Цьому безперечно посприяв швидкий мяч, забитий вже на 47-й хвилині у ворота Косякова капітаном господарів Рябовим. Через шість хвилин «Волинь» скоротила рахунок до мінімального. Відзначився Сквіра.

Підопічні Альберта Шахова міцно заволоділи територією, притисли «канонірів» до своїх воріт, створили кілька дуже сприятливих нагод, але більше забити так і не змогли. «Арсенал» U-19 встояв і відсвяткував першу звитягу в сезоні 2018/19! Вітаємо!