Чемпіонат U-21. 5-й тур. «Арсенал-Київ» - «Чорноморець» - 3:1
2018-08-16

Черговий, 5-й тур пешості резервних складів команд УПЛ розпочався поєдинком у Щасливому де київський «Арсенал» приймав одеський «Чорноморець».

Гра почалася об 11:00. Такий ранній початок зустрічі в цілому позитивно вплинув на те, що обидві команди отримали змогу провести гру у досить комфортних, неспекотних погодних умовах.

Перші 15 хвилин протистояння були схожі на попередню гру молодих «канонірів» в гостьовому рандеву з «Олександрією». Суперники нашої команди заволоділи ініціативою й організували кілька небезпечних підходів до воріт господарів, в одному з яких тільки майстерність Ореста Будюка врятувала «Арсенал» від пропущеного м’яча.

Поступово середня ланка «канонірів», в якій досить активно діяв Андрій Стрижак відтіснила гостей від своїх воріт, а вже атакуюча група де сміливо йшов на загострення Даниїл Сухоручко раз за разом той і діло створювала напругу біля воріт Кожухаря. Саме нападник «Арсеналу» на 31-й хвилині прорвався на правому фланзі атаки до воріт «Чорноморця» і наніс удар, воротар одеситів врятував, але першим на мячі виявився Олексій Бриженко, який забив свій третій гол в поточному сезоні.

У другому таймі на вістрі нападу «канонірів» царював Тимур Велієв, який змінив у перерві Сергія Даценко. В проміжок між 54-ю та 64-ю хвилинами він оформив дубль, а пізніше міг довести справу й до хет-трику, але не влучив в отвір воріт «моряків». Свій гол міг забити й Стрижак, однак мяч після його пострілу влучив у поперечину.

На 80-й хвилині одесити один гол відквитали, після майстерного удару з середньої дистанції з лівого флангу Норенкова. Гості додали в активності, та нічого більш серйозного команда Владислава Гуменюка їм створити не дозволила. «Арсенал» U-21 здобув третю перемогу поспіль і набравши 10 очок вийшов на 1-е місце в турнірній гонці!