Першість U-19. 2-й тур. «Арсенал-Київ» - «Маріуполь»: прев’ю
2018-08-16

17 серпня на полі рідної «Арсенал-Арени» у Щасливому юніорська команда «канонірів» у другому турі першості U-19 прийме однолітків з ФК «Маріуполь».

Перед грою, яка стартує о 14:00 подивимось на співвідношення сил між суперниками.

«Арсенал-Київ»

У першій грі чемпіонату U-19 «каноніри» в Луцьку перемогли місцеву «Волинь». Гра розділилась на два протилежних за результатами таймами. У першому домінували «каноніри», які повели 3:0 завдяки голам у виконанні Дениса Громка, Владислава Семотюка та Олександра Мельника. Після перерви господарі швидко скоротили відрив до мінімуму, мали гарні нагоди врятуватись від поразки, але наші хлопці встояли й перемогли – 3:2.

«Маріуполь»

«Городяни» стартували в новому сезоні з нічиєї. Підопічні Артема Савіна не змогли втримати переможний рахунок у протистоянні з «Олександрією» й завершили матч унічию – 1:1. На гол Шинкаренко на 60-й хвилині, влучним ударом на 69-й відповів Луців.

Травми

Олександр Мельник («Арсенал-Київ»)

Зустрічі у попередньому чемпіонаті

У минулому сезоні суперники спочатку зійшлись у 12-му туру у Маріуполі, де було зафіксовано взаємний обмін чотирма голами – 2:2 (Мурза, 54, п, Гайван, 64 – Петренко, 4, Тулін, 85).

В грі у відповідь, яка прийшлась на 25-й тур був зафіксований той же рахунок – 2:2 (Тулін, 22, Колесник, 39, п – Доброхотов, 42, п, Денисов, 60).

Гру проводять

Головний арбітр: Валерій Колмарь (Одеса)

Асистент 1: Максим Можарівський (Одеса)

Асистент 2: Олександр Міллер (Овідіополь)

4-й суддя: В.Скобляк (Київ)

Спостерігач арбітражу: Юрій Буренко (Київ)

Запрошуємо уболівальників надати належну підтримку молоді нашої команди у матчі з «Маріуполем».