УПЛ. 4-й тур. «Арсенал-Київ» - «Чорноморець» - 1:1
2018-08-17

На поєдинок чергового туру чемпіонату Премєр-ліги київські «каноніри», на матч яких завітало чимало поважних гостей, включаючи досить плідно працювавшого в «Арсеналі»  Леоніда Кучука, виходили з рішучим настроєм перервати серію з чотирьох поразок поспіль.

Це їм у підсумку і вдалося, але про все по порядку.

На цей раз Фабріціо Раванеллі залишив поза стартовим складом всіх балканських легіонерів. Єліч Балта та Ніколіч навіть не попали в заявку на гру, а Євтоскі весь матч просидів у запасі.

Також особливістю протистояння стало те, що в обох командах виявилось чимало гравців, які свого часу неодноразово виходили на поле стадіону ім.В.В.Лобановського в складах різного віку команд київського «Динамо». У господарів такими стали захисники Данило Карась, Владислав Дубінчак і півзахисник Павло Оріховський, в той час як у одеситів Дмитро Рижук, Іван Трубочкін та Олексій Савченко.

В стартовому складі «Арсеналу» відбулись дві суттєві зміни. На правому фланзі оборони вперше в сезоні вийшов з початку гри Олексій Майданевич, а центрі захисту хорвата Єліча Балту замінив Данило Карась. Також повернувся до числа перших 11-ти опорник Андрій Домбровський, залишивши на лавці запасних македонця Стефана Євтоскі.

Гра почалась у досить спокійному ритмі, але вже на 5-й хвилині після подачі з кутового міг відкрити рахунок ударом головою «моряк» Татарков. Господарі відповіли майже тим же, але із взяттям воріт Літовченко. Оріховський виконав зліва подачу з кутового і Майданевич підстерігши м’яч на дальньому куті відправив його головою до сітки воріт.

Команда Ангела Червенкова не знітилась й зуміла зрівняти рахунок менш ніж за 10 хвилин. Савченко верховою подачею вивів на ударну позицію Бабенко, який влучно пробив у дотик – 1:1.

У другій половині зустрічі ненабагато, але все ж ближче до перемоги був «Арсенал». На 64-й хвилині на навіс капітана «канонірів» Юрія Бушмана відкликнувся аргентинець Оскар Піріс, але в ворота своїм ударом головою не влучив, а на 76-й мав забивати Сергій Гринь, однак м’яч після його пострілу відбив з залишених воротарем воріт захисник гостей.

Нервова кінцівка глядачам голів не принесла.

Команда Фабріціо Раванеллі взяла в УПЛ перше очко. Після гри головний тренер «канонірів» пообіцяв, що судячи з того, як його гравці працюють на тренуваннях й виглядають у матчах перша перемога в цьому сезоні у «канонірів» не за горами.