«Арсенал-Київ» - «Зоря»: ключове протистояння
2018-09-02

Андрій Домбровський vs Богдан Лєднєв

Давня футбольна приказка говорить про те, що досить подивитись на півзахист команди, щоб зрозуміти наскільки сильною вона є.

Перед грою 7-го туру УПЛ і в «Арсеналі» і в «Зорі» вимушений відпочинок отримали одні з гравців середньої лінії, які можуть відіграти важливу роль у майбутньому протистоянні. 

23-річний «канонір» Андрій Домбровський був вилучений у домашньому матчі 5-го туру Премєр-ліги з «Чорноморцем» і пропустив наступний гостьовий поєдинок проти «Карпат».

Тим часом, орендований у київського «Динамо» 20-річний Богдан Лєднєв не зіграв у матчі-відповіді Ліги Європи проти «РБ Лейпціг» через пряму червону картку, зароблену у першій зустрічі.

Обидва ці виконавці є системними гравцями, від яких, коли вони на полі, багато що залежить в ігрових схемах у своїх клубах.

9-й номер «канонірів» (зріст 172 см, вага 65 кг) гарно читає гру, постійно рухається, чіпкий у єдиноборствах, а коли це треба вміє знайти вільну зону та вивести партнера на оперативний простір.

Його луганський візаві (зріст 173 см, вага 71 кг, 17-й ігровий номер) орієнтований більше на атаку й  володіє сильним та прицільним ударом. Після переходу на орендних умовах з київського «Динамо» до «Зорі» він ще проходить період адаптації та потребує час для налагодження ігрового порозуміння із своїми новими партнерами.

Підсумовуючи, можна не сумніватись, що Домбровський та Лєднєв горять бажанням показати весь свій потенціал, що може безумовно вплинути на кінцевий результат поєдинку.

Медіацентр ФК «Арсенал-Київ»