«Арсенал-Київ» - «Зоря»: pro contra
2018-09-02

У майбутньому протистоянні у 7 турі УПЛ між «канонірами» та 4-ю командою України за підсумками минулого сезону скоріш за всього на перший план вийде фактор фізичної підготовки. 

Безумовно перевагу в цьому аспекті має отримати «Арсенал», гравці якого після перемоги у Львові над «Карпатами» (2:1) планово готувались цілий тиждень до гри на клубній базі у Щасливому.

«Зоря», поступившись 26 серпня у 6-му турі УПЛ «Десні» (0:2) через чотири дні програла найважливіший для себе гостьовий поєдинок плей-офф відбору Ліги Європи німецькому «РБ Лейпціг» (2:3) й вибула із змагань. Про психологічний стан у луганському клубі свідчить заява головного тренера команди Юрія Вернидуба, який повідомив, що має бажання після розмови з президентом піти у відставку.

Тим не менш зустріч «канонірів» проти одного із найсильніших клубів України апріорі не може бути легкою. «Зоря» вже втратила на старті досить багато очок і звісно не має бажання розтринькувати їх і надалі. У луганського клубу досить широкий вибір вправних виконавців, що дозволяє замінити гравців, виснажених Лігою Європи на не менш вправних футболістів.

В «Арсеналу» свої цілі. «Каноніри» після чотирьох поразок поспіль у двох наступних поєдинках набрали чотири залікові бали й мають на меті продовжити свою безпрограшну серію. Крім цього, для гравців нинішнього складу команди є й специфічна місія, адже ще ніколи «Арсенал» не перемагав «Зорю» в УПЛ на своєму полі.

Актуальні цитати

Фабріціо Раванеллі (головний тренер ФК «Арсенал-Київ»)

- Перемога в попередньому турі над «Карпатами» була дуже важливою для нашого духу та впевненості. В мене немає сумнівів, що на багатьох гравців «Арсеналу» чекає хороше майбутнє.

Стосовно гри з «Зорею», повинен сказати, що у цієї команди чудовий склад та сильний тренер. Здобути три очка буде дуже складно, але у футболі все можливо».

Юрій Вернидуб (головний тренер ФК «Зоря»)

- Я вдячний своїй команді, вдячний «Зорі» за 9 років проведених у клубі. Я, як головний тренер, не виконав завдання. Ми не вийшли до групового етапу Ліги Європи, плюс не дуже гарно граємо у чемпіонаті України. Сподіваюсь, президент клубу Євген Геллер мене зрозуміє. Потрібна нова людина, яка зможе влити свіжу кров в команду й вона буде показувати ще кращі результати, ніж ми.

Медіацентр ФК «Арсенал-Київ»