Фабріціо Раванеллі: «Я свою команду на полі практично не бачив»
2018-09-02

Головний тренер київського «Арсеналу» Фабріціо Раванеллі після домашньої поразки з великим рахунком у 7-му турі УПЛ від луганської «Зорі» (0:5) дав наступні відповіді на питання журналістів на післяматчевій прес-конференції”

- Дуже важко щось сказати після такого матчу. Всі гравці без виключення зіграли дуже погано. Нам нема виправдань. Важко назвати причини того, що сталось, тому що останні чотири гри ми провели на досить гарному рівні.

Я свою команду на полі практично не бачив, бійці були відсутні. Усе було не так, як ми планували. Ми програвали боротьбу, не проходили передачі, гравці постійно спізнювались. В той же час я хотів би сказати, що у «Зорі» гарна команда високого рівня з вправними гравцями.

Неприємно всій нашій команді. У роздягальні гнітючий настрій, але ми просто забудемо минулу гру і будемо далі працювати.

P.S. В регламентному флеш-інтерв’ю бродкастеру матчу телеканалу «Футбол» Фабріціо Раванеллі зазначив, що не впізнав своїх футболістів, які діяли кволо й без особливої наснаги. Крім того, він визнав, що поразка 0:5 є найбільшою в його карєрі.

Медіацентр ФК «Арсенал-Київ»