УПЛ. 11-й тур. «Ворскла» - «Арсенал-Київ» - 0:2
2018-10-07

Київський «Арсенал» зразково провів під керівництвом Вячеслава Грозного заключний поєдинок першого кола поточної першості Премєр-ліги, перегравши в Полтаві бронзового призера минулого сезону «Ворсклу» - 2:0.

У своєму премєрному після повернення до стану «канонірів» матчі новий головний тренер та його підопічні чітко й збалансовано діяли з першої й до останньої хвилини.

Гості зовсім не нагадували безнадійного аутсайдера, а навпаки диктували свої умови супернику на протязі всієї зустрічі.

«Ворскла» за всю гру створила лише декілька загрозливих ситуацій в першому таймі в яких впевнено зіграв Сергій Сітало.

В другій половині зустрічі вирішальними стали 72-а та 79-а хвилини. Спочатку Андрій Домбровський вивів на завершальний удар Сергія Гриня, після удару якого мяч влучив у Чижова і залетів у ворота Шуста.  Потім той же Домбровський знову знайшов вільну зону, де під його передачу відкрився Гринь і своїм красивим ударом довершив справу!

Після цього «каноніри» були ближче до того щоб перемогти з іще більш переконливим рахунком, ніж команда Василя Сачка щоб забити хоч б один м’яч у відповідь.

«Арсенал» перервав свою серію без перемог, яка тривала з 26 серпня, вперше в сезоні здобувши перемогу над суперником з різницею у два голи.