Чемпіонат U-19. 14-й тур. «Арсенал-Київ» - «Волинь» - 0:2
2018-10-12

У достроково зіграному поєдинку 14-го туру чемпіонату U-19 юніорський склад «канонірів» зазнав пятої поразки в поточному сезоні (друга на своєму полі).

Суперники вже зустрічались в цій першості в стартовому турі, в якому «Арсенал» переміг в гостях – 3:2.

Нинішня гра розпочалась із дуже швидкого гола гостей, які вже на першій хвилині вийшли вперед після взяття воріт Богомазом. Наші хлопці створили у відповідь досить багато небезпечних моментів, але хибили в завершальній стадії атак.

У другому таймі «Волинь» забила зусиллями капітана команди Рябова другий мяч і довела поєдинок до своєї перемоги – 2:0.

Після цієї невдачі у підопічних Владислава Гуменюка залишилось девять очок, а з ними 12-а сходинка в турнірній таблиці.

Наступна базова дата матчу «Арсеналу» U-19 – 19 жовтня. Наша команда прийме на своєму полі однолітків з донецького «Олімпіка», які є на даному етапі сезону разом із «Десною» безнадійними аутсайдерами, набравши всього одне очко.