Сергій Літовченко: «Ця поразка, стане поштовхом для подальшого зростання клубу»
2017-11-03

Головні тренери Літовченко та Лавриненко діляться коментарями про матч «Інгулець» - «Арсенал» - 1:0.

 

Післяматчевий коментар головного тренера «канонірів» - Сергія Літовченка.

 

Вдосконалюватимемо гру

— На жаль, всі безпрограшні серії рано чи пізно завершуються. Перемагає команда, а програє тренер. Можливо, в деяких моментах тренерський штаб недопрацював перед цим матчем. Працюватимемо над вдосконаленням своєї гри. Вірю, що невдалий результат в цьому матчі стане поштовхом для подальшого зростання колективу.

Компліменти супернику

— У складі «Інгульця» виступають кваліфіковані футболісти, які мають досвід виступів в Прем’єр лізі. В команді хороший тренер, грають в цікавий футбол. Вважаю, що в майбутньому «Інгулець» прогресуватиме в своїх результатах. 

Перебудови під час матчу

— Нашу команду не влаштовувала нічия. Починаючи з 55-ї хвилини перебудувалися на гру в два нападники. Хотіли перемогти в цьому матчі. Можливо, після цієї перебудови втратити дещо в захисній роботі, адже ризикували задля перемоги.  Пожертвували гравцем центра поля, випустили нападника. Вдалося забити м’яч, який арбітр відмінив, хоча момент був спірний. Не хочу виправдовуватися. Дякую своїм гравцям за самовіддачу, характер.

Проаналізуємо свої помилки

— У першій половині зустрічі мали свої моменти, але не змогли їх використати. Не завжди більш заможні клуби перемагають. Цьогорічна Перша ліга яскравий приклад цьому твердженню. Причини поразки розберемо згодом. Можливо, дався взнаки осінній футбол, на м’якому полі дещо фізично підсіли. В першому таймі контролювали гру, а після виходу Есеоли в другій половині зустрічі, почали грати на контратаках. Хотіли скористатися швидкісними якостями нашого нападника. На жаль, не змогли задумане втілити в життя. Сьогодні дещо не пощастило, але це футбол.

 

Коментар головного тренера ФК «Інгулець» - Сергія Лавриненка

 

Гра характерів

— Сьогодні зустрічалися достойні суперники, команди які ставлять перед собою максимальні завдання. «Інгулець» та «Арсенал» організовано грають в захисті. Обидві команди найменше пропускають м’ячів в цьому сезоні. Очікували на складну гру. Вважаю, що матч був цікавий для вболівальників. Можливо, моментів було не багато, але їх створювали обидві команди. Глядачі побачили гру характерів.

Важлива перемога

— Наша команда змогла перетерпіти складні моменти матчу і реалізували свій момент. Дуже радіємо цій перемозі, адже «Арсенал» мав серйозну безпрограшну серію. Приємно, що саме в Петрово змогли перемогти лідера чемпіонату. Попереду багато важливих матчів, тому радіти поки що зарано.

Функціональна перевага

— Ми мали на два дні більше для відновлення перед грою. Провели повноцінний тижневий цикл, а «Арсенал» 30 жовтня грав проти «Миколаєва», хоча і перемогли суперника 3:0, але витратили чимало зусиль. Розраховували, що починаючи з 60-ї хвилини в суперника відбудеться функціональний спад. Працювали над тим, щоб підвищити темп в останні 30 хвилин матчу. Вдалося втілити в життя свої напрацювання. Команда не потребувала додаткової мотивації на цей матч, адже грали проти лідера.

 Перемога всього клубу

— Не хочу когось з футболістів окремо виділяти. Футбол – колективна гра. Успіху досягає вся команда, причому не лише стартовий склад, а й ті хлопці, які перебували в заявці на гру. Завдяки цим гравцям в тренувальному процесі зростають футболісти основного складу, та ті які виходять на заміну. Це перемога всього клубу. Хочеться подякувати президенту,який виконує всі наші побажання.

Прес-служба ФК «Арсенал».

За матеріалами: http://fc-ap.com.ua