Чемпіонат U-19. 11-й тур. «Арсенал-Київ» - ФК «Львів» - 2:1
2018-11-01

В черговій грі юніорської першості країни «каноніри» перемогли однолітків з ФК «Львів» - 2:1.

Cуперник нашої команди досить гарно виступає в поточному чемпіонаті U-19. До гри з «Арсеналом» команда Олега Колобича набрала 17 очок і розташувалась на 4-у місці.

В першій половині зустрічі господарів вперед вивів джокер в особі захисника Данило Демяненко, який відкрив рахунок на заключній хвилині тайму.

На 54-й хвилині Владислав Семотюк подвоїв перевагу підопічних Владислава Гуменюка.

Гості відчайдушно намагались переломити хід невдалого для них поєдинку, але спромоглися лише на один мяч у відповідь, який забив на 74-й хвилині Тягло.

Завдяки досягнутій перемозі «Арсенал-Київ» U-19 набрав 15 очок і піднявся на 10-у сходинку в дуже щільній турнірній таблиці. Тепер від того ж ФК «Львів», що йде слідом за «Динамо», «Шахтарем» та «Карпатами», наших хлопців віддаляє всього два очка.

Наступну гру за розкладом «каноніри» проведуть за базовим днем 8 листопада в гостях проти «Маріуполя».