«Арсенал» перемагає «Геліос» - 3:1
2017-11-11

Матч 21 туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги «Арсенал» - «Геліос», закінчився перемогою столичних «канонірів» - 3:1!

Надзвичайно цікава та видовищна гра видалася сьогодні у Щасливому. Лідер Першої ліги київський «Арсенал» вдома приймав харківський «Геліос» .

Після поразки у попередньому турі від «Інгульця», наш найближчий переслідувач ФК «Полтава» зміг скоротити відставання у турнірній таблиці до мінімуму. Тому сьогодні команді потрібна була перемога.

Гості відзначилися першими: на 17 хвилині С. Кравченко перевів м’яч на А. Козлова, який відправив його у наші ворота – 0:1.

Після пропущеного голу  «каноніри» пішли вперед  і вже через три хвилини Батальський  з передачі Домбровського головою закладає м’яч «за комірець» воротаря  суперника – 1:1!

До кінця тайму «Арсенал» володів ініціативою на полі, але не зміг реалізувати моменти які створив.

Початок другого тайму проходив у рівній боротьбі. Команди  грали обережно, не втрачаючи можливості  створювати  небезпечні моменти. На 67 хвилині Есеола , скориставшись помилкою суперника, точним ударом відправив м’яч  в правий кут воріт – 2:1!

Після пропущеного голу гості не змогли знайти своєї гри, «каноніри» контролювали  хід матчу. На 87 хвилині Счастливцев не впоравшись з м’ячем  у штрафному майданчику  створив автогол  – 3:1!

Вболівальники «Арсеналу» можуть спати спокійно! Їх команда втримала  статус лідера Першої ліги! Дякуємо Вам, шановні вболівальники!

Чемпіонат України. Перша ліга. 21 тур.

«Арсенал» - «Геліос» - 3:1!

с. Щасливе, стадіон «Арсенал-Арена». Глядачі: 300.

Голи: Батальський, 21 хв., Есеола, 67 хв. – А. Козлов, 17 хв., Счастливцев, 87 хв. (аг).

«Арсенал»: 31. Сітало, 3. Майданевич, 35. Деркач, 5. Зозуля, 44. Трубочкін, 9. Домбровський, 13. Старгородський (капітан), 14. Кизилатеш, 77. Єрмаченко, 45. Есеола, 10. Батальський .

Запасні: 33. Іванов, 8. Семенюк, 23. Насімі, 11. Матвєєв, 19. Семчук, 15. Вечтомов, 18. Агірре.

Головний тренер: Сергій Літовченко.

«Геліос»: 1. Сидоренко, 27. Шопін, 3. Счастливцев, 20. Луценко (капітан), 49. В. Кравченко, 18. Гранкін, 21. Скоблов, 8. Субочев, 29. Глушицький, 17. С. Кравченко, 99. А. А. Козлов.

Запасні: 31. Котляров, 23. А. Е. Козлов, 9. Скарлош, 10. Кіча, 16. Абеленцев, 19. Кошман, 4. Томенко.