U-21. 15-й тур. «Арсенал-Київ» - «Олександрія» - 1:1
2018-11-09

На гру проти одного з лідерів молодіжної першості України наставник «Арсеналу» U-21 Владислав Гуменюк виставив досить потужний склад.

В ньому знайшлося місці як для вікових Дмитра Іванова та Оскара Піріса, так і для зовсім недавно підписаних екс-капітана дубля «Дніпра» Олексія Ларіна та гравшого в свій час в Юнацькій лізі УЄФА за київське «Динамо»  нападника Артема Козака.

Гра в цілому вийшла досить рівною і її основні події відбулись у другому таймі. Спочатку на 49-й хвилині після кутового рахунок відкрив аргентинський легіонер «канонірів» Оскар Піріс.

Підопічні Андрія Купцова після цього сміливіше пішли вперед і під завісу матчу врятувались від поразки на 88-й хвилині після атаки яку взяттям воріт Владислава Закорського завершив Костенко – 1:1.

Підбиваючи підсумки, зазначимо, що нічийний підсумковий результат підтверджує і статистика. По ударам 13 -12 (в отвір воріт – 6-4), кутові - 3-5, фоли – 16-14.

Набране очко дозволило «Арсеналу» U-21 на даний момент вийти на 3-є місце в турнірній таблиці.

Наступну гру молодіжний склад «канонірів» проведе 22 листопада в Одесі проти «Чорноморця».