«Карпати» повідомили, хто буде очолювати команду в матчі з «Арсеналом»
0000-00-00

Після того, як Жозе Мораіш залишив «Карпати» і вже очолив чемпіона Південної Кореї, опіку над «зелено-білими» довірили Олегу Бойчишину, який починав із командою цей сезон. Саме він готуватиме гравців до двох завершальних поєдинків у 2018 році з ФК «Арсенал-Київ» і «Динамо».  

- Попередній тренер прийняв рішення залишити команду. Засуджувати чи підтримувати його я не буду, кожна людина має право вибору кращого місця. На нашому сайті віце-президент Олег Смалійчук дав вичерпне пояснення з цього приводу; мені додати нічого. Щодо мого призначення, то новачків для мене в команді нема. Я добре знаю усіх хлопців, адже уже працював з ними. Мабуть, саме тому мені й довірили провести ці два матчі.

Думаю, що моє повернення команда сприйняла нормально. Певний етап свого життя я провів з цими хлопцями, у нас склалися хороші стосунки. Ми багато спілкувалися, знайшли спільну мову.

Перші кроки? Гадаю, що нам зараз треба підняти емоційний стан, особливо після прикрої домашньої поразки. Наші хлопці ще не все сказали. Впевнений, у наступних іграх вони захочуть доказати, що здатні на більше, - розказав Олег Бойчишин інформаційному центру «зелено-білих».

Медіацентр ФК «Арсенал-Київ»