УПЛ. 17-й тур. «Арсенал-Київ» – «Карпати» – 1:1
2018-12-01

В заключному домашньому поєдинку першої частини поточного сезону «каноніри» приймали львівські «Карпати».

Грі передував сильний снігопад, який накрив в перший календарний день зими 2018-го року столицю України. Навіть були побоювання, що матч може бути перенесено. Однак завдяки працівникам стадіону «Динамо» ім,В.В.Лобановського які з самого ранку самовіддано почали прибирати біле снігове покривало, що накрило поле, поєдинок пройшов на майже ідеальному за цих умов якості газону, який був справжнього ізумрудного кольору.

Перший тайм гри пройшов за невеликої переваги «канонірів». Досить активно в складі нашої команди працювала лінія півзахисту, яка завдяки мобільності не тільки перекривала атаки галичан, але й організовувала досить різноманітні загрозливі підходи до воріт суперника.

Логічним наслідком цього став гол у ворота Кучинського, який трапився на 24-й хвилині після того, як Владислав Дубінчак подав з лівого флангу а захисник «Карпат» Папа Гуйє зрізав шкіряну кулю у власні ворота.

Після перерви на перший план вийшла серія травм тих гравців, завдяки ким «Арсенал» створював собі ігрову перевагу.

Першим, вже на 54-й хвилині, вимушено відправився до роздягальні опорний півзахисник Андрій Домбровський. На 69-й хвилині з цієї ж причини достроково припинив участь у грі його колега по амплуа македонець Стефан Євтоскі.

«Карпати» тим часом не дрімали, а навпаки всіма силами намагались зрівняти рахунок. Це їм вдалося на 73-й хвилині. Гуцуляк реалізував пенальті, зароблений Ді Франко після фолу на ньому Данило Сагуткіна.

Після цього «пушкарі» змогли відсунути гру від своїх воріт, але вимушена заміна Павла Оріховського знову значно послабила варіативність атакуючих потуг господарів.

Гра завершилась унічию – 1:1 і тепер уболівальникам «канонірів» доведеться чекати на першу домашню перемогу в нинішньому чемпіонаті УПЛ вже на весні 2019-го.

Заключний же матч в року, який минає наші хлопці проведуть в Запоріжжі 8 грудня проти луганської «Зорі».