В’ячеслав Грозний: «Я подякував гравцям за максимальну самовіддачу»
2018-12-01

Головний тренер «пушкарів» Вячеслав Грозний дав наступний післяматчевий коментар стосовно підсумку гри «Арсеналу» проти львівських «Карпат» в 17-му турі Премєр-ліги:

- «Карпати» - досить сильна команда, що прийшлость навіть у грі проти них нашу тактичну систему змінити, для того, що нейтралізувати цілу групу гравців. Реально я розумів, що в другому таймі вийдуть і Карраскаль і Мякушко. Вони зявились в підсумку на полі і підсили гру своєї команди. В мене на превеликий жаль, як і грі з «Чорноморцем» в Одесі я повинен був проводити заміни по травмам гравців, весь центральний трикутник. Ви бачили як македонця Євтоскі на машині лікарняній відвезли, і Домбровський, і Оріховський, який практично півтора місяці після Полтави лікувався. Другу гру підряд я не міг зробити ні однієї тактичної заміни.  

Почали ми краще і був хороший контроль мяча. Ми вийшли грати в два нападники з розрахунком на активні дії на флангах Дубінчака і Лоли. За грою в першому таймі ми були ближче до того, щоб збільшити свою перевагу, якби трошки швидше приймали рішення. На жаль в холод, мороз, навіть передачі в Оріховського не пішли, ні з кутового, ні зі штрафного. Мяч неможливо було нормально подати. Але що зробиш, умови рівні були для обох команд.

У другому таймі «Карпати» мали перевагу, тому що вони підсилили гру, а нам реально це було важко зробити, навіть неможливо. Про причини я в же сказав. Привезли необовязковий пенальті… На жаль не виграли цю гру у дуже хорошої команди, як і повинні були вигравати в «Чорноморця».

Я подякував гравцям за максимальну самовіддачу. Можливо вони розраховували на більше, дивлячись як гра розгорталась у першому таймі, але це футбол.  

В той же час позитивним э те, що гравці показають максимальну самовіддачу. Потрібен час, щоб хлопці змогли звикнути до тренерських вимог. В любому випадку я не дивлюся на таблицю, я дивлюся на те, як вони грають. Кадрового потенціалу не вистачає і я це реально розумію. Треба максимум вижимати з того, що ми маємо на сьогоднішній день.

Залишився ще один матч з дуже сильною командою, «Зоря» Луганськ. Залежно від обставин будемо розмовляти з футболістами і керівництвом. Контракт у мене до 30 червня, але після 8 грудня ми з президентом будемо приймати рішення.

Медіацентр ФК «Арсенал-Київ»

* фото ФК «Карпати»