Чемпіонат U-21. 18-й тур. «Зоря» - «Арсенал-Київ» - 3:4
2018-12-07

Дублюючий склад «пушкарів» завершував першу частину сезону гостьовою грою 18-го туру в Запоріжжі з луганською «Зорею».

Матч закінчився з таким же самим рахунком, як і в першому колі, на користь «канонірів» - 4:3!

Поєдинок пройшов за досить великої переваги підопічних Владислава Гуменюка.

В обох з таймів «каноніри» забили по два мячі (Громок, Петренко в першому, Козак та Бущман у другому), на що суперники відповіли голом Борисенка, та двома пенальті, які реалізував Борисенко.

Одержана важлива перемога дозволила нашій команді U-21 набрати 33 очка (10 перемог, 3 нічиї, 5 поразок, різниця голів – 38-31) і піти на зимову перерву на високій 4-й турнірній позиції. Вище тільки «Динамо», «Олександрія» та «Шахтар»…

Чемпіонат U-21. Сезон 2018/19

18-й тур

07.12.2018. Запоріжжя. НТБ «Металург». 70 глядачів

Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)

«Зоря» - «Арсенал-Київ» - 3:4 (1:2)

«Зоря»: Мильченко (Демченко, 63), Борисенко, Загоруйко, Азізов, Шалфєєв (к), Васько, 90), Алефіренко, Вовченко, Сухіна, Білоцерковець, Решетов (Агапов, 69), Мацапура.

«Арсенал-Київ»: Іванов (к), Аверін, Б.Колесник, Даценко, Осман, Карась, Козак, Бушман, Петренко, Бриженко, Громок.

Голи: Білоцерковець, 21, Борисенко, 66, п, 88, п - Громок, 7, Петренко, 45, Козак, 60, Бушман, 72.

Попередження: Решетов, 28 - Бушман, 83, Карась, 88.