Представляємо суперника ФК "Воєводина"
2019-01-28

Клуб заснований у 1914 році, представляє місто Новий Сад, міцний середняк Сербської Суперліги. У червоно-білих за більш ніж столітню історію були яскраві досягнення в вигляді двох перемог в чемпіонаті Югославії, а також 3-и срібла та 2-і бронзи. Взяти чемпіонство Сербії команді з Нового Саду ще не вдалося, але найближче до цього команда була у 2009 році, коли стала срібним призером. Крім того команда завоювала 12-ть бронзових медалей. Неважко здогадатися, що ФК «Воєводіна» має солідний міжнародний досвід, який включає в себе участь у Кубку Європейських Чемпіонів та Лізі Європи.

Якщо звернути увагу на останнє десятиріччя, то варто відзначити, що ФК «Воєводина» тільки двічі пропустила Єврокубки. Перший раз у 2010 році, а другий – як раз у поточному році. Причиною стало не найвдаліший виступ в національному чемпіонаті в минулому році. За підсумком першої частини чемпіонату Сербії «Войводіна» досить впевнено увійшла до першої вісімки, яка бореться за чемпіонство і єврокубкові місця. Але на другому етапі «Войводіна» виступила в якості статиста, програвши всі 7 матчів. Як результат - 8-е місце.

У нинішньому сезоні все йде до того, що за підсумком сезону наш суперник по спарингу залишиться без єврокубків. За 9 турів до завершення першої частини чемпіонату Сербії для «Воєводини» куди більш актуальною є задача виявитися у верхній вісімці. Поки вона 8-я, лише за різницею м'ячів випереджаючи клуб «Радник».

Вчора, черовно-білі зустрілися з луганською Зорею і здобули перемогу з рахунком 2-1.