Представляємо суперника ФК
2019-02-01

Наступним суперником канонірів стане, клуб який знаходиться у нижній частині таблиці чемпіонату Сербії (13 місце) - ФК «Бачка» Паланка.

Клуб був заснований, після завершення другої світової війни, у 1945 році. ФК «Бачка» не може похизуватися значними історичними здобутками. За період участі у чемпіонаті Югославії найвищим досягненням нашого суперника стало підвищення до другої ліги, де вони в сумарно провели 16 сезонів. Після розпаду Югославії синьо-білі переважно грали в третьому національному дивізіоні у регіональної Сербської Ліги «Воєводина», час від часу опускаючись до регіональних ліг.

Підйом почався, коли ФК «Бачка» виграла Лігу 2012-13 років у Західному регіоні. Відразу після цього синьо-білі здобули золоті медалі у Сербській Лізі «Воєводіна» в 2013-14 роках, таким чином отримавши кваліфікацію в Першу лігу Сербії, другий національний рівень. ФК «Бачка» знадобилося лише два роки, щоб у сезоні 2016/2017 завоювати право вперше в історії виступити у чемпіонаті Сербської Суперліги. Той сезон клуб завершив на 13 місці зберігши прописку у Еліті чемпіонату Сербії .

Матч відбудеться о 15:00 за Київським часом