Представляємо суперника ФК "Подбрезова"
2019-02-04

Наступним суперником на тренувальних зборах у Туреччині буде клуб з чемпіонату Словаччини.

ФК «Желєзьярн Подбрезова» або «ШПОРТ» наступного року буде святкувати сторіччя з дня свого заснування, клуб був заснований у 1920 році. Сталевари, так їх прозвали вболівальники, вперше за свою довгу історію, у сезоні 2013/2014, здобули золоті медалі Першої Ліги та вибороли право зіграти у Словацькій Суперлізі. З того часу клуб не покидає вищого дивізіону Словаччини.

Перший свій сезон у Словацькій Суперлізі ФК «Подбрезова» зайняв 11-ту сходинку і після цього нижче цієї позиції не опускався. Найвищим досягненням у турнірній таблиці було 5 місце у сезоні 2016/2017.

В цьому сезоні «сталевари» пішли на зимову перерву на 10-му місці, в активі у них 17 очок. І наразі головним завданням команди зберегти комфортну перевагу перед суперниками, що знаходяться нижче та зберегти прописку у Суперлізі.

Але перш за все червоно-білі славляться своєю молодіжною академією, їх футболісти регулярно поповнюють більш імениті команди Словаччини, Чехії та команди футбольної Європи. Найбільш відомим футболістом ФК «Подбрезова» - Юрай Куцка, який свого часу грав у ФК «Мілан».