Післяматчева прес-конференція Ігоря Леонова
2019-11-03

Ігор Леонов прокоментував поразку від "Динамо".

- У мене зараз немає ніяких коментарів. Програли начисто. Вище голови не стрибнеш. "Динамо" (Київ) є "Динамо" (Київ). Чудес у футболі не буває. Ми за 15 хвилин пропустили чотири голи. Важкувато було після цього на щось розраховувати...

Не буду говорити про наші проблеми, але все-таки треба враховувати, що відразу четверо футболістів нашого основного складу не могли сьогодні грати. Але все одно, повторюся, Київ є Київ, у нинішнього "Динамо" дуже хороша молодь, і команда постійно це доводить. Сьогодні це сталося в черговий раз.

- Чи можна сказати, що головною вашою проблемою сьогодні виявилася відсутність двох дискваліфікованих центральних захисників?

- Це було великою проблемою. Сагуткін два місяці перебував у лазареті, він тільки пару днів, як почав тренуватися, але ми не могли його не випустити - якби не він, я взагалі не знав би, кого ставити в склад на цю позицію. У нас не така довга лава, щоб на кожну позицію у нас було по два виконавці - ми не "Динамо" і не "Шахтар". Звичайно, я не хочу сказати, що якби у нас зіграли всі ці виконавці, то це кардинально позначилося б на результаті. Але з цими футболістами ми б точно так сильно не поступилися.

- За рахунок чого "Арсенал" міг сьогодні зачепитися за більш позитивний результат? Чи були у вас сьогодні хоч якісь шанси?

- Шансів у нас не було. Це я можу сказати вам точно.