А як там зіграли наші збірники ?
2019-03-28

Під час перерви у чемпіонаті України наші збірники прийняли учать у товариських та офіційних зустрічах.

Збірна Габону

Місі Мезу Гаєтан був визваний до лав національної збірної на заключну гру проти команди Бурунді у груповому етапі Кубку Африканських Націй. Цей матч був вирішальним для збірної Габону, адже давав право обійти конкурента та посісти друге місце у турнірній таблиці та вийти у наступний етап змагання.

Габон 1 - 1 Бурунді

Матч завершився у нічию і збірна Габону завершує участь у турнірі посівши третє місце. Бурунді випередила свого суперника га два залікових бали. Гаєтан з’явився на полі лише на 82 хвилині, коли рахунок вже був 1-1, але на жаль не зміг допомогти команді досягти прийнятного результату.

Збірна України U-21

Владислав Дубінчак та Артем Козак були викликані до лав національної дружини на товариський турнір у Туреччині - ANTALYA CUP 2019. Суперниками нашої збірної стали команди Казахстану, Естонії, Латвії та Македонії.

Естонія 0 – 0 Україна

Україна 3 – 1 Македонія

Україна 2 – 0 Казахстан

Україна 1 – 1 Латвія

Збірна України посіла перше місце у загальному заліку та здобула медалі та кубок Antalya Cup 2019.

Збірна України U-19

До збірної України U-19 був викликаний Михайло Мудрик для участі у другому етапі чемпіонату Європи U-19. Суперниками збірної по турнірній таблиці стали однолітки з Італії, Бельгії та Сербії.

Україна 2 – 2 Сербія

Італія 3 – 1 Україна

Бельгія 2 – 5 Україна

Михайло Мудрик у двох стартових матчах збірної України з’являвся на полі після першого тайму, а в матчі проти Бельгії вийшов у стартовому складі і вніс вагомий внесок у розгром над суперником, відзначившись двома голами.

Виступ збірної України не можна вважати вдалим, адже до наступного етапу проходить лише одна команда - збірна Італії, у якої в активі 7 очок.