Чорноморець - Арсенал. Анонс
2019-04-05

Гармаші вирушили до Одеси на перший матч другого кола Української Прем’єр Ліги  проти «Чорноморця».

Гра відбудеться 06 квітня о 17:00 годині на стадіоні «Чорноморець»

Нас очікує надважливий поєдинок, канонірам необхідна перемога у цьому матчі, адже потрібно набирати очки і наздоганяти одеситів у турнірній таблиці.

Після зимової перерви команди зіграли 4-и матчі і взяли в них по 4-и залікових бали. Тож, до другого етапу чемпіонату України відстань між канонірами та моряками не змінилась, нам як і раніше потрібно набрати 4 бали, щоб наздогнати «Чорноморець».

Минулого разу матч між командами відбувся у листопаді 2018 року, тоді на виїзді гармаші програли Чорноморцю з рахунком 2-1. Сергій Семенюк відкрив рахунок в першій половині другого тайму, але радість команди була недовгою. Вже через 5 хвилин моряки зрівняли рахунок, а через хвилину відзначились знову і встановили остаточний рахунок зустрічі.

Загалом на вищому рівні команди зіграли між собою 24 матчі.