Чемпіонат U-21: «Арсенал» терпить поразку у Полтаві
2019-05-09

«Ворскла» (Полтава) – «Арсенал» (Київ) –– 6:0 (3:0)

ГолиКозиренко, 11, 73, Челядін, 16, Мисик, 34, Черткоєв, 62, Білий, 80

Чемпіонат U-21. 28-й тур. 9 травня 2019 года. 13:00. мПолтава. Стадіон «Лтава». 100 глядачів. +17 градусов.

АрбітрДмитро Кривушкін (Харків)

«Ворскла»Різник (к), Мартиненко (Пилипенко, 46), Мельничук, Биков, Челядін, Мисик (Зайцев, 46), Білий (Галата, 81), Саків (Лига, 69), Шехіч (Черткоєв, 46), Козиренко

ЗапасніСобольчук, Дубко

Головний тренер: Олег Краснопьоров

«Арсенал»Будюк (к), Осман, Б. Колесник, Петкус, Сафиханов, Ібадов (Шевченко, 50), Семотюк (Кіщук, 65), Петренко (Бабан, 27), Алєксєєв (Громок, 55), Сухоручко (Д. Колесник, 74), Янаков

ЗапасніБатрак

Головний тренер: Владислав Гуменюк

Попередження: Биков, 4, Мартиненко, 9, Лига, 78, Челядін, 84 – Алєксєєв, 30

На 5-й хвилині Б. Колесник не реалізував пенальті (воротар)

«Арсенал» та «Ворскла» - сусіди по турнірній таблиці Чемпіонату U-21. «Зброярі» випереджали «зелено-білих» на два пункти та займали п`яту сходинку. Підопічні Краснопьорова були шостими.

Старт матчу для киян видався надскладним, вже к середині тайму вони програвали з різницею в три м`ячі. Але все могло піти іншим шляхом. На 5-й хвилині «зброярі» заробили пенальті, к м’ячу підійшов Богдан Колесник, та не зміг переграти Різника. А вже на 10-й хвилині Козиренко скористався помилкою захисника, пройшов до воріт та розстріляв Будюка. Далі Челядін класно зіграв на «другому поверсі» після стандарту – 2:0. А на 34-й хвилині він же оформив дубль, відправив м`яча в сітку феєричним пострілом в дальній кут.

Гості не дивлячись ні на що теж атакували, мали декілька нагод для того, щоб забити у відповідь, але десь було недостатньо фарту. Після кутового пробивав головою Алєксєєв, але влучив у воротаря.

Другий тайм пройшов під акомпанемент зливи, та це не завадило «Ворсклі» ще тричі забити у ворота «канонірів». В підсумку, наша команда програла з розгромним рахунком – 0:6.