Яскрава нічия «Арсенала» та «Чорноморця»
2019-05-12

«Арсенал» (Київ) – «Чорноморець» (Одеса) –– 3:3 (0:1)

Голи: Вакуленко, 57 (с пен.), 77, Ковпак, 88 – Вильхамссон, 10, (с пен), Семенів, 62, Бабенко, 90 (с пен.)

Прем’єр-ліга. 28-й тур. 12 травня 2019 года. 14:00. м. Київ. Стадіон «Динамо». 1000 глядачів. +18 градусов.

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)

«Арсенал»: Підківка, Жичиков, Вакуленко (к), Башлай, Дубінчак, Танковський, Домбровський, Оріховський (Мудрик, 64), Авагімян (Ліпартія, 46), Калітвінцев, Гаетан (Ковпак, 46)

Запасні: Іванов, Сагуткін, Кадимян, Козак

Головний тренер: Ігор Леонов

«Чорноморець»: Кожухар, Трубочкін, Гошкодеря, Грачев, Норенков, Мусолітін, Бабенко, Танчік, Аржанов, Вільхамссон, Коваль (Семенів, 60)

Запасні: Литовченко, Чорній, Велев, Остапенко, Морозенко, Павлов

Головний тренер: Ангел Червенков

Попередження: Оріховський, 9, Дубінчак, 18, Ліпартія, 83, Жичиков, 88 – Коваль, 18, Аржанов, 25

Вилучення: Аржанов, 45+1

Матч за шість очок - саме так можна було охарактеризувати протистояння «Арсеналу» і «Чорноморця», Обидві команди борються за виживання і жадали повторити успішні результати останнього туру.

Матч розпочався під диктовку «зброярів», вони захопили ініціативу, взяли м'яч під свій контроль і намагалися будувати свої атаки. Але всі плани господарів зруйнував момент на 10-й хвилині зустрічі. Після подачі з флангу Оріховський на думку рефері не за правилами зіграв проти Коваля і вказав на 11-метрову позначку. До м'яча підійшов Вільхамссон і забив свій четвертий гол у трьох останніх матчах.

«Арсенал» пішов вперед, але довгий час біля воріт Кожухаря не було гострих моментів. Здалеку пробивав Танковскій - неточно. Небезпечно на ударну позицію виходив Калитвинцев, але його удар заблокували. Ледь не випередив голкіпера Гаетан, він же пробивав з розвороту - мимо. Біля воріт «Арсеналу» був один момент, але куди більш небезпечний. Роман Юрійович Підківка припустився помилки на виході, але в метушні у воротарському майданчику здорово зіграв Дубінчак, розрядити обстановку.

А в кінцівці першого тайму стався епізод, після якого «Арсенал» отримав чисельну перевагу. Калитвинцев випередив Аржанова та вибив м'яч, а капітан «моряків» на всьому ходу в'їхав ногами у Влада. Копиєвський показав Володимиру жовту картку, яка виявилася для нього другою в матчі.

У перерві Ігор Леонов провів відразу дві заміни: Ліпартія і Ковпак замінили Авагімяна і Гаетано. А господарі почали методично розхитувати оборону одеситів. Класно зліва підключався Дубінчак, проявляв активність Ліпартія. Саме на лівому фланзі зародився у відповідь гол «Арсеналу». Дубінчак прострілив у штрафну, м'яч відскочив до Танковського, якого збив захисник «моряків» Грачов. Другий пенальті в матчі, який впевнено реалізував Сергій Вакуленко. Капітан "канонірів" забив свій восьмий гол у сезоні!

Вакуленко забив і відразу ж поніс м'яч на центр поля. «Каноніри» поспішали вирвати перемогу. Однак уже через кілька хвилин знову пропустили. Кутовий, Бабенко виконав подачу, а хвилиною раніше вийшовший на поле Семенів виграв «другий поверх» - 1:2.

«Арсенал» кинувся знову відіграватися. Непогано увійшов в гру Мудрик, забив не він. Вакуленко підключився до атаки, дочекався подачі від Жичикова і в боротьбі головою відправив м'яч у дальню «дев'ятку» - 2:2! Дев’ятий м’ям захисника в цьому сезоні!

Кінцівка матчу пройшла під диктовку «Арсеналу» і стала справжньою окрасою вечора. Господарі організували швидку атаку, Ковпак вискочив на побачення з Кожухарем і переіграв того - 3:2. Море радості і позитивних емоцій змінилися гіркотою розчарування. Копієвський призначив одинадцятиметровий за, нібито, гру Домбровського рукою. Бабенко впевнено реалізував пенальті3:3.

Феєричний матч, феєрична нічия. Відстань між командами в таблиці зберіглася.