Ангел Червенков: «Було б не заслужено, якби ми програли цю гру»
2019-05-12

Головний тренер «Чорноморця» Ангел Червенков відповів на питання журналістів в ході традиційної післяматчевої прес-конференції.

- Ми почали гру дуже добре - забили ранній гол. Погано, що в кінці тайму отримали вилучення, яке дуже серйозно вплинуло  на другий тайм. В другому таймі ми були вимушені грати дуже строго від оборони, втратили  контроль в середині поля, але діяли компактно в обороні. Потім сталася безглузда помилка і наш суперник забив з пенальті . В середині другого тайму зробили заміни, якими хотіли усилити наш напад. Ми хотіли виграти цю гру, але нажаль зробили ще дві помилки та програвали по ходу матчу. Добре, що в кінці матчу зрівняли рахунок. Вважаю, що було б не заслужено, якби ми програли цю гру. Хлопці показали характер , показали, що не хочуть програвати, і бились до кінця. Нашій команді потрібно грати більш відповідально, так як нам ніхто залікових балів просто так не дарує.

- Якими словами ви змусили свою команду проявити усі вольові якості сьогодні?

- Наша команда не має великих грошових можливостей, але нам залишається лише одне - показувати характер і битися до кінця. Саме головне для мене - це коли гравці викладаються на 100 відсотків.

- Що з Виталієм Гошкодерею?

- Гошкодеря  отримав дуже серйозну травму, сильний забій. Подивимося на його стан протягом кількох днів.