Ігор Леонов: «Такі пенальті не назначаються»
2019-05-12

Головний тренер «Арсенала» прокоментував нічию в матчі 28-го туру УПЛ, в якому «зброярі» втратили перемогу над «Чорноморцем» (3:3).

- Не можу нічого сказати, так як зараз у мене двоякі враження. Я думаю, глядачам гра сподобалась а для тренерів було тяжкувато. Я подивився епізод з пенальті на останніх хвилинах і можу сказати, що такі пенальті не назначаються. Такі пенальті можна давати по десять за матч. Я хочу подякувати своїм хлопцям, вони показали хорошу гру і билися до кінця.

- Зустрічали коли-небудь таке суддівство?

- Ні, я вважаю, що все що зробив судья буде на його совісті, але я подивився повтор, такі пенальті не даються. В нижній шістці кожна гра вирішальна. Ми знаходимось в турнірній таблиці поруч з іншими командами і кожна похибка може все змінити або в хорошу, або в погану сторону для нас. Якщо б виграли сьогодні, то «Чорноморцю» було б важко нас наздогнати.

- Інтрига в нижній шістці така сама, як і в Англії за трофей?

- Думаю, що так. Було важко виходити з останнього місця з тими очками, які у нас були, але ми це зробили і підняли інтригу в другій шістці.

- Система VAR це фантастика для УПЛ?

- З одної сторони може допомогти, а з іншої матч затягується на довше. Сьогодні ми би грали хвили 40 ще. Я думаю, що VAR - це добре, але навіщо тоді суддя виходить на поле. Раніше судили без VAR і ніхто не жалівся. Гарні судді були, молоді, симпатичні, бігають швидко. Рефері поряд стояв, я розумію все, кожен може припуститися помилки. Але він одразу свиснув! Я трохи у футболі, з 16-ти років. Хоча б паузу зробив! Може асистент чи четвертий щось підсказали. Я не можу його звинувачувати, але такий пенальті на 90-й хвилині... Можу сказати одне – він сміливий хлопець, сміливіший. Я таких давно не бачив!

- Що можете сказати про Сергія Вакуленка?

- Сергій дуже хороший гравець, і я знаю його ще з часів мого тренерства в Маріуполі. Я дуже добре знав його людські якості і його гру на полі - тому його і запросив до себе у команду. Я думаю, що він доводить свій професіоналізм тим, що забив вже 9 голів. На мою думку, він не повинен боротися за виліт, а має грати на хорошому рівні - в першій шістці.

- Гравці з другої шістки можуть попасти в збірну України?

- Чому б і ні. Можу сказати одне, що в цій команді дуже хороший колектив . Я буду повторювати на кожному інтерв’ю, що Ліпартія і Ковпак - це дуже хороші гравці і без них ми б не набрали тих очок, які є в нас зараз.