Емоції, конкурси та яскравий футбол!
2019-05-13

У неділю, на стадіоні «Динамо», відбулося справжнє футбольне свято! Київський «Арсенал» в драматичному протистоянні, де було все - видалення, три 11-метрових і шість голів - упустив перемогу над одеським «Чорноморцем». Нічия, яка ще більше закрутила інтригу в турнірній таблиці.

Однак глядачі, що прийшли на футбол, не тільки насолодилися головною подією цього вечора, а й отримали заряд позитивних емоцій завдяки класній атмосфері, яка панувала на стадіоні. Ведучий Юрій Іванісько не давав нудьгувати уболівальникам, а в перерві найактивніші з них брали участь в конкурсі - пробивали по воротах на легендарному газоні. Найуспішніші отримали подарунки від спонсора ФК «Арсенал» ТМ Lino.

А в перерві публіку розважали дівчата-черлідерші зі школи №333. Колективи Stars і Rainbow «запалили» по повній, а потім активно підтримували «Арсенал» на трибунах. Після матчу дітки пригощали футболістів і тренерів солодкими подарунками, спеціально підготовленими до цієї гри.

Фоторепортаж зі вчорашнього матчу можна переглянути за посиланням.

Свій наступний домашній матч «Арсенал» проведе у вівторок, 21 травня, проти донецького «Олімпіка». Початок - о 19:30. Чекаємо вас на стадіоні!