Сергій Вакуленко - в символічних збірних 28-го туру УПЛ
2019-05-14

За підсумками 28-го туру української Прем'єр-ліги, в якому «Арсенал» зіграв внічию з одеським «Чорноморцем» (3: 3), практично всі провідні спортивні видання України включили в свої символічні збірні туру капітана «зброярів» Сергія Вакуленка, який оформив дубль .

FootBoom

Сергій Вакуленко: «Капітан» «канонірів» був справжнім лідером команди в грі, яка складалася для киян дуже непросто. Активно виконував прямі обов'язки в обороні, а також постійно підключався до стандартних положень. У підсумку на рахунку центрального захисника дубль: Вакуленко забив красивим ударом головою в падінні, а також холоднокровно реалізував 11-метровий за фол на В'ячеславу Танковському».

Terrikon

Сергій Вакуленко: «Вакуленко продовжує дивувати вітчизняну футбольну громадськість. Цей центральний захисник зараз є ключовим гравцем «канонірів», від якого багато в чому залежить успіх не тільки оборонних, але і атакуючих дій команди Леонова. У надзвичайно важливому для «Арсенал-Київ» матчі проти «Чорноморця» Вакуленко записав на свій рахунок дубль, довівши свій загальний рахунок бомбардира в нинішньому сезоні УПЛ до 9 голів ».

Zbirna.com

Сергій Вакуленко: «Кращий за результативністю захисник Прем'єр-ліги. Два м'ячі, забиті у ворота Чорноморця, довели кількість голів футболіста до дев'яти ».

UA-Football.com

Сергій Вакуленко: «Не часто таке буває, щоб центральний захисник був кращим бомбардиром не тільки в своїй команді, але і одним з кращих в турнірі. У матчі з одеситами Вакуленко забив два м'ячі, перший - холоднокровно реалізував пенальті, а потім блискуче пробив головою - справжній універсал і лідер "канонірів". В обороні кияни зіграли не кращим чином, але ні в одному з трьох пропущених м'ячів Сергія звинувачувати не можна ».

Football.ua

Сергій Вакуленко: «Окремо заслуговує уваги результативність Сергія Вакуленка, який в нинішньому сезоні забив вже 9 голів (5 з пенальті). Для центрального захисника результат відмінний. Ну, а другий гол у ворота Чорноморця претендує на гол туру, на нашу скромну думку».