Андрій Домбровський: «Через суддівську помилку на останніх хвилинах перемогу у нас забрали»
2019-05-15

Півзахисник  «Арсенала» Андрій Домбровський  поділився враженням від гри з «Чорноморцем» та про наступний поєдинок з «Ворсклою».

- Які у тебе емоції після гри з «Чорноморцем»?

- Емоції більше негативні, ніж позитивні. Я вважаю, що перемога була у нас в кишені, і через суддівську помилку на останніх хвилинах перемогу у нас забрали, тому емоції негативні.

- Що ти відчував під час призначення другого пенальті у ворота «Арсеналу»? Чи була там рука?

- Я спочатку взагалі не зрозумів, що це пенальті, думав, призначив штрафний, а коли піднявся, побачив, що арбітр вказав на одинадцять метрів. М'яч потрапив у притиснуту руку до тіла, за всіма правилами це не пенальті. На повторах було видно, що рука притиснута, а не як сигналізував арбітр - піднята вгору. Для мене це рішення незрозуміле.

- Яка атмосфера панувала в роздягальні після гри?

- Команда була засмучена через те, що упустили можливість набрати три очки, які були потрібні «кров із носу», але все в наших руках. Чотири матчі попереду і потрібно перемагати, якщо всі ігри виграємо, то виконаємо своє завдання – залишитися в Прем'єр-лізі.

- У другому таймі "Арсеналу" вдалося забити три голи - це так вплинула розмова в перерві з Ігорем Івановичем?

- Тренер вказав на наші помилки в першому таймі, поговорили з хлопцями. Ігор Іванович знайшов потрібні слова на другий тайм, які допомогли вийти на поле з новими силами. Майже вдалося перемогти, можна сказати.

- Ти як один з досвідчених «старожил» в команді, що змінилося в грі команди з приходом Ігоря Івановича?

- Ігор Іванович - кваліфікований тренер, сильний мотиватор, знає які слова потрібно підібрати для того, щоб команда показувала результат, прогресувала, грала в гарний футбол. Він своїм результатом доводить те, що є на даний момент.

- Наступна гра на виїзді з "Ворсклою". Кого міг би виділити зі складу суперника?

- Команда збалансована, когось виділяти не хотілося б. Гарна команда з якісними футболістами. Я вважаю, що вона нам по зубах.

- Які очікування від майбутньої гри?

- Ми їдемо в Полтаву лише за перемогою. У нас немає іншого варіанту, будемо робити все, щоб перемогти.

- На загальний збір молодіжної та національної збірних України викликані два "каноніра" - Денис Янаков і Артем Козак. Це додає мотивації команді?

- Додає. Хлопці молоді, нехай їдуть, доводять, що гідні грати за національну збірну. Команда за них рада і будемо підтримувати їх на іграх.