Чемпіонат U-21: «Арсенал» бився до кінця в Олександрії
2019-05-19

ФК «Олександрія» – «Арсенал» (Київ) –– 1:0 (0:0)

ГолГлоба, 90+2

Чемпіонат U-21. 29-й тур. 18 травня 2019 года. 15:00. мОлександрія. Стадіон «Олімп». 200 глядачів. +27 градусов.

АрбітрЮрій Іванов (Макіївка)

«Олександрія»Білик, Прокопчук, Соколов, Гранчар, Дубенков (Глаба, 61), Шевчук (Пиріг, 46), Семенов, Русьян (Верхоланцев, 66), Гура, Куліш (Сезар, 75), Мельник (Шкіндер, 21)

ЗапасніЗолотар, Хрієнко

Головний тренер: Андрій Купцов

«Арсенал»Будюк, Осман, Б. Колесник, Аверін, Сафиханов, Шевченко, Тулін (Бабан, 85), Кіщук, Громок (Ібадов, 90), Семотюк (Д. Колесник, 79), Петренко (Заяць, 46)

ЗапасніБатрак

Головний тренер: Владислав Гуменюк

Попередження: Прокопчук, 25, Шевчук, 35, Гранчар, 72, Соколов, 81 – Петренко, 3, Аверін, 48, Заяць, 69

«Олександрія» веде боротьбу з «Динамо» за перемогу в Чемпіонаті U-21, тому саме команда Андрія Купцова була фаворитом протистояння. Але «Арсенал» не збирався просто відбувати номер, кияни дали серйозний бій одному з лідерів.

Вже в дебюті матчу гості мали нагоду виходити вперед, але Петренко трошки не встиг на простріл з флангу, а далі Семотюк видав класний прохід, який не по правилам зупинив Прокопчук.

Ближче до перерви господарі перехватили ініціативу, змогли загострити ситуацію біля воріт Будюка, але свої нагоди не використали. У другому таймі «Олександрія» прибавила в швидкості, моменти виникали, але Будюк грав дуже надійно.

Тим не менш, кінцівка матчу лишилася за «містянами». Одна з останніх атак «Олександрії» завершилася передачею в штрафний майданчик, де Глоба головою пробив у верхній кут – 1:0.