Чемпіонат U-19: «Арсенал» громить «Десну»
2019-05-24

«Арсенал» (Київ)«Десна» (Чернігів) –– 7:1 (3:0)

Голи: Шевченко, 20, Волинець, 22, Тулін, 34, Д. Колесник, 68, 81, Осипенко, 85, Сухоручко, 90 (пен) – Омельяненко, 75

Чемпіонат U-19. 25-й тур. 24 травня 2019 года. 12:00. с. Щасливе. Стадіон «Арсенал-Арена». 50 глядачів. +24 градуса.

Арбітр: Софія Причина

«Арсенал»: Батрак, Кіщук (Осіпенко, 46), Петкус (Хоменко 46), Рассоха, Бобко, Кириченко, Шевченко (Семотюк, 46), Волинець, Тулін (Д. Колесник 46), Заяць (Шеляг, 46), Сухоручко

Запасні: Пількевич

Головний тренер: Олександр Овчинніков

«Десна»: Рощинський, Роговець, Силко, Мироніч, Бабор, Грачов, Грищенко, Власенко, Омельяненко, Заворотний, Бакун

Запасні: Коломієць, Приходько, Витоха, Самойленко

Головний тренер: Вадим Мельник

Попередження: Шевченко, 40 – Власенко, 30, Омельяненко, 76, Грачов, 86, Роговець, 89

Два тури залишалося до фінішу чемпіонату U-19, щільність у таблиці дозволяла «Арсеналу» зайняти місце ближче до першої п'ятірки, але для цього потрібно було обігравати аутсайдера - чернігівську «Десну». І вже з перших хвилин підопічні Олександра Овчинникова кинулися в атаку.

«Каноніри» здорово розгортали напрямок своїх атак, міняли фланги і намагалися загострювати. Активно діяв капітан «Арсеналу» Сухоручко, постійно шукав ударні позиції Тулін. Один з його ударів пройшов поруч зі штангою, а в іншому епізоді Дмитро головою влучив у поперечину. Повинен був забивати Рассоха, однак не влучив у ворота метрів з п'яти.

Тиск «Арсеналу» був колосальним і в підсумку вилився в заслужені голи. Рахунок відкрив Шевченко, здорово зіграв в центрі штрафного майданчика і відправив м'яч у кут з-під захисника. А ще за дві хвилини Волинець з літа подвоїв перевагу киян красивим ударом. Тулін довів справу до розгрому незадовго до перерви відмінним ударом здалеку, а потім в третій раз в цьому матчі влучив у каркас.

На другий тайм Овчинников випустив багато свіжих гравців, але яскравіше інших себе проявив Данило Коленік. Форвард двічі відітився голами, а добили чернігівчан голи Оіпенко і Сухорчуко - капітан реалізував пенальті. Все, чим змогли відповісти гості - гол престижу від Романа Омельяненко.

У підсумку, «Арсенал» здобув разгромну перемогу з рахунком 7:1 і піднявся на сьоме місце. Попереду заключний тур, в якому "каноніри" у Львові зіграють з «Карпатами».