Чемпіонат U-21: крупна поразка від «Динамо»
2019-05-25

«Динамо» (Київ) – Арсенал (Київ)― 7:1 (3:1)

Голи:  Забарний, 3, Алібеков, 29 (пен), Надольський, 44, 85, Петрусенко, 81, Шуляньский, 84, Шпирка, 90+2 Алібеков (аг), 30

Чемпіонат U-21. 31-й тур. 25 травня 2019 року. 14:00. с. Чапаївка.  НТБ "Динамо".  200 Глядачів. + 20°C.

Арбітр: Віталій Романов

«Динамо»: Рудько, Забарний, Вівчаренко, Бодня, Ванат, Алібеков  (к), Кравченко, Надольський, Шулянський, Шабанов, Скорко

Запасні:  Малиш, Хондак, Романчук, Блізніченко, Шпирка

Головний тренер: Юрій Мороз

«Арсенал»:  Батрак, Аверін, Колесник (к), Петкус, Сафіханов (Давиденко 84), Бабан (Заяц 26), Шевченко, Кіщук, Громок (Осипенко 46), Тулін, Семотюк

Запасні: Пількевич, Ібадов, Тринчук

Головний тренер: Владислав Гуменюк

В 31-му турі чемпіонату U-21 київський «Арсенал» зустрічався з чемпіоном свого віку – «Динамо» Київ. Гра розпочалась під натиском господарів поля, і вже на 3 хвилині з подачі кутового рахунок відкрив Забарний.

На 28-ій хвилині через помилку Аверіна, який відав неточну передачу захиснику, був змушений порушувати правила в межах штрафної Батрак. Суддя призначив пенальті, який виконав капітан «Динамо» - Алібеков.

Вже у наступній атаці «канонірам» вдалося відіграти один м’яч. Після навісу з флангу на Семотюка та вдалого рикошету,  рахунок став 2:1.

За одну хвилину до кінця першого тайму, отримавши чудову передачу від Бодні, Надольский забив третій мяч у ворота «Арсенала».

Другий тайм розпочався із сильної зливи. Через це стало багато боротьби, порушень, більш фізичної гри. Команди обмінялись гольовими моментами, але рахунок змінити не вдавалося.

Заключні десять хвилин переросло у справжнє жахіття «Арсенала». Спочатку Петрусенко технічним ударом на 81-ій хвилині влучив у дальній кут, після успішного дриблінгу на фланзі від Шпирки.  На 84-ій вдалим пострілом відзначився Шуляньский, який залишився один на один із Батраком, а вже через хвилину Надольский оформив дубль. Останнім ударом для «канонірів» став гол Шпирки в порожні ворота на 92-ій хвилині гри.

Матч закінчився з рахунком 7:1 на користь «Динамо». «Арсенал» буде готуватися до заключної домашньої  гри з «Шахтарем».