«Арсенал» поступився «Десні»
2019-05-25

«Десна» (Чернігів) – «Арсенал» (Київ) –– 1:0 (1:0)

Голи: Богданов, 31

Прем’єр-ліга. 31-й тур. 25 травня 2019 года. 17:00. м. Чернігів. Стадіон ім. Юрія Гагаріна. 1000 глядачів. +20 градусів.

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

«Десна»: Паст, Д. Фаворов, Імереков, Немчанінов, Мостовий, Богданов, Огіря, Картушов, А. Фаворов, Філіппов, Волков

Запасні: Літовка, Парцванія, Беліч, Безбородько, Слінкін, Старенький, Хльобас

Головний тренер: Олександр Рябоконь

«Арсенал»: Підківка, Жичиков, Вакуленко (к), Башлай, Дубінчак, Домбровський, Танковський, Оріховський (Ліпартія 35), Калітвінцев, Гаетан (Ковпак, 46), Кадимян (Мудрик 46)

Запасні: Іванов, Сагуткін, Осман, Авагімян

Головний тренер: Ігор Леонов

На 7-й хвилині Д. Фаворов не реалізував 11-метровий (штанга)

В останніх двох турах ціна одного очка на вагу золота, особливо якщо врахувати турнірну ситуацію внизу таблиці. «Арсеналу» відступати було нікуди, «Чорноморець» розташувався всього в одному пункті від «канонірів», тому в Чернігів підопічні Ігоря Леонова приїхали тільки за перемогою.

Стартовий склад киян нітрохи не здивував - тренерський штаб міг розраховувати на всіх ключових футболістів, лазарет команди був порожній.

Матч розпочався несподівано жваво. Уже в першій атаці гості могли забивати, але затягнули з ударом. У відповідь підопічні Рябоконя провели свою атаку і заробили пенальті. Кутовий не приніс успіху «Десні», а ось атака другим темпом змусила Абдулу вказати на «точку». До м'яча підійшов Денис Фаворов і завдав удару в штангу - добивання від Картушова було в «молоко».

Господарів ця невдача не вибила з колії, вони видали непогану десятихвилинку, за час якої змусили похвилюватися киян. «Десна» подала серію кутових, але завдати точного удару не вдалося, до того ж, здорово на виході грав Роман Підківка.

«Арсенал» зміг відсунути гру від своїх воріт, здорово виходив в атаку, але кожен раз не вистачало останньої передачі і завершального удару. Виходили на ударну позицію Танковський і Кадимян, але їх пострілам не вистачало точності.

А в середині тайму «Десна» вийшла вперед. Нехитра атака на лівому фланзі завершилася передачею на Богданова, а той несподівано пробив – точно в «дев'ятку».

Кінцівка тайму пройшла в рівній боротьбі. Ігор Леонов відразу після голу випустив Ліпартію замість Оріховського, але в атаці у «канонірів» мало що виходило. Небезпечно прорвався по флангу Кадімян, але його простріл перехопив Паст. У той же час біля воріт Романа Підківки було гаряче, воротар кілька разів врятував свою команду.

На другий тайм «Арсенал» вийшов зарядженим, команда з перших хвилин кинулася відіграватися. Однак позиційні атаки «канонірів» не вдавалися. У той же час «Десна» відмінно контратакували. Філіппов вискочив на побачення з воротарем, але пробив повз ворота, а потім Роман Підківка виручив партнерів після ударів Волкова і Фаворова-старшого.

«Арсенал» все одно йшов вперед, атакував, шукав свій шанс. Подачі Танковського та Дубінчака були дуже небезпечними, але не знайшли адресата. В одному з епізодів м'яч влучив у штангу!

На 75-й хвилині «Арсенал» забив, але гол не зарахували. Рефері вгледів офсайд у Танковського під час подачі Мудрика зі штрафного.

Як не старався в кінцівці забити «Арсенал», нічого не виходило. У підсумку команда Ігоря Леонова зазнала поразки і опустилася на останнє місце в таблиці.