Ігор Леонов: «Прикро, що інші сили втручаються у футбол»
2019-05-25

Головний тренер «Арсенала» Ігор Леонов прокоментував поразку у 31-му турі української Прем'єр-ліги, де його команда грала в Чернігові (0:1) та поділився очікуванням від заключного туру.

- Гарна гра нашої команди. Перший тайм провалили, а на другий ми зібралися. Спрацювали заміни, досвідчені гравці наладили гру. «Десна» дуже досвідчена, організована, гарна команда. Всі 13 турів, коли я прийняв команду, ми боролись, тому і в заключному турі ми будемо боротися і зробимо все можливо для перемоги. Ми грали чесно и будемо грати чесно. «Десна» - молодці, дякую за гарну гру.

Після Полтави я сказав, щоб «Ворскла» так би грала з командою, яка нижче нас. Я не вірив в Полтаву, так і сталося. Було відчуття, що «Чорноморець» переможе у них. Не знаю чому. Вони всіх обігруть, а дома поступаються «Чорноморцю». Те що коїться, не прикрашає наш футбол.

- Ви сказали, що не вірили в «Ворсклу», а вірите в «Десну»?

- Я дуже вірю в них. «Десна»  в останньому турі поїде та буде боротися в Одесі. Гарна команда, зібрані гарні гравці, обіграти їх буде важко. Я вважаю, що вони повинні бути в четвірці чемпіонату України, бачу та знаю по їх грі в порівнянні з командами з першої шістки.

Я вдячний своїм хлопцям. Прикро, що ми стараємося, боремося, викладаємо наші сили в кожному матчі, а інші пристойні сили втручаються. Я не хочу казати про суддівство, але з «Чорноморцем» ставити пенальті на 92 хвилині – це не злочин, а кара.